Filtrovat podle

Cena

Cena

  • 3 600,00 Kč - 20 400,00 Kč

PROVANCE pracovna z masivu

Exkluzivní masivní nábytek provance (Více foto u Provance nábytek z masivu, kliknutím se obrázek zvětší.)

  • Luxusní nábytek z CELOmasivu v kvalitním provedení je nejlepším i nejhezčím Provance stylem na trhu !!!  Víme, že tento nábytek je o něco dražší než jiné podobné řady, ale u této kolekce  nebudete litovat. Nechte si poslat vzorek nebo si prohlédněte některý kus.
  • Lze zakoupit celou sestavu nebo jednotlivé elementy 
  • Dodáváme v dekoru bílá postařena /  hnědá postařena s kovovými úchytkami
  • Nábytek je dodáván ve smontovaném stavu namontovány jsou i úchytky.

Nábytek je vyroben z nejkvalitnějšího borovicového dřeva, které je finálně opracované tzv. stařením. Povrch dřeva je upraven kartáčováním - je zvrásněný a zároveň hladký .Při dotyku je krásně cítit struktura dřeva. I boky !!! - toho nábytku jsou z masívu ve stejném provedení jako přední část tzn. s kazetami.  Nejvyšší kvalita a exkluzivní materiál přinesou vašemu domovu maximální jedinečnost v souznění s přírodou. Nábytek je jedinečný použitím inovativního efektu stárnutí, čímž je dosaženo unikátního dekoru.

Nábytek má jedinečný charakteru díky speciálně vyvinutému dekoru postařeni a ruční práci zkušených řemeslníků, a proto získáte nábytek s přirozenou estetiku a sofistikovaným stylem.

Nejvyšší kvalita výroby a ušlechtilý materiál zaručují krásný, velice módní a nadčasový nábytek.

Na požádání ZASÍLÁME POŠTOU VZORKY ke zhlédnutí a omak, takže i bez návštěvy prodejny budete mít dokonalou představu o nábytku.

Hlídáme si konkurenci a garantujeme nejlepší cenu na trhu. Pokud někde nejdete lepší cenu i tuto cenu jsme schopni snížit.

provance pracovna z masivu

Počet produktů: 9

Zobrazení 1-9 z 9 položek

Aktivní filtry