CESENA nábytek s prvky masivu

Nábytek Cesena ( kliknutím se obrázek zvětší ) 

Luxusní bytový nábytek v kvalitním lakovaném černošedém provedení s částmi s dubového masivu.

Masivní části v dekoru dub medový olejovaný. 

Nábytek je dodáván ve smontovaném stavu (pevnější stabilnější bez viditelných a estetiku kazících šroubu než skládačky) zásuvky i dvířka jsou vybaveny systémem tlumení pro měkké a tiché zavírání úchytky jsou kovové.

Kombinace lakovaného černošedého provedení s částmi dubového masívu dodává této kolekci jedinečný vzhled. Povrch dřeva je hladký. Úchytky jsou kovové. Vysoké nohy mají také svůj praktický význam protože umožňují udržovat větší čistotu v místnosti. Kolekce CESENA nabízí celou řadu samostatně prodejných prvků, díky kterým můžete zařizovat nejen obývací pokoj, ale také jídelnu. Seznamte se s celou nabídkou a vytvořte si vlastní sestavu nábytku CESENA. 

Na požádání ZASÍLÁME POŠTOU VZORKY ke zhlédnutí a omak, takže i bez návštěvy prodejny budete mít dokonalou představu o nábytku. 

Hlídáme si konkurenci a garantujeme nejlepší cenu na trhu. Pokud někde nejdete lepší cenu i tuto cenu jsme schopni snížit.

obývací pokoj, jídelna, nábytek do obýváku, nábytek do jídelny, obývací pokoj z masivu, jídelna z masivu, nábytek z masivu, masivní nábytek

Počet produktů: 11

Zobrazení 1-11 z 11 položek

Aktivní filtry