Filtrovat podle

Cena

Cena

  • 3 000,00 Kč - 38 400,00 Kč

MONTENEGRO nábytek z masivu

Nábytek Montenegro ( kliknutím se obrázek zvětší )

Luxusní bytový nábytek v kvalitním provedení dubového masívu v kombinaci s dubovou dýhou kde hlavní viditelné části jsou masív.

Lze zakoupit celou sestavu nebo jednotlivé elementy.

Dodáváme v dekoru dub rustikální.

Nábytek je dodáván ve smontovaném stavu (pevnější stabilnější bez viditelných a estetiku kazících šroubu než skládačky) zásuvky i dvířka jsou vybaveny systémem tlumení pro měkké a tiché zavírání.

Rámečky skel jsou kovové kartáčované v matné stříbrné barvě. Nábytek vyniká svým bezúchytovým provedením a kovovými rámečky.

Elegantní dubová obývací sestava z masivu a přírodní dýhy. Moderní design zdůrazněný teplými barvami rustikálního dubu přinese do vašeho domova pozitívni energi. Kolekce MONTENEGRO nabízí celou řadu samostatně prodejných prvků, díky kterým můžete zařizovat nejen obývací pokoj, ale také jídelnu. Seznamte se s celou nabídkou a vytvořte si vlastní sestavu nábytku MONTENEGRO. 

Na požádání ZASÍLÁME POŠTOU VZORKY ke zhlédnutí a omak, takže i bez návštěvy prodejny budete mít dokonalou představu o nábytku.

Hlídáme si konkurenci a garantujeme nejlepší cenu na trhu. Pokud někde nejdete lepší cenu i tuto cenu jsme schopni snížit.

obývací pokoj, jídelna

Počet produktů: 16

Zobrazení 1-16 z 16 položek

Aktivní filtry