Filtrovat podle

Cena

Cena

  • 2 970,00 Kč - 106 690,00 Kč

MONTENEGRO nábytek z masivu

Nábytek Montenegro ( kliknutím se obrázek zvětší )

Luxusní bytový nábytek v kvalitním provedení dubového masivu v kombinaci s dubovou dýhou kde hlavní viditelné části jsou masiv.

Dodáváme v dekoru dub rustikální. U prosklených dvířek je použito tvrzené bezbarvé sklo.

Snadné otevírání dvířek nebo šuplíků je zajištěno pomocí zkosení horních nebo spodních hran.

Nábytek je dodáván ve smontovaném stavu (pevnější stabilnější bez viditelných a estetiku kazících šroubu než skládačky) zásuvky i dvířka jsou vybaveny systémem tlumení pro měkké a tiché zavírání.

Rámečky skel jsou kovové v matné stříbrné barvě a zdůrazňují modernost této kolekce.

Elegantní dubová obývací sestava z masivu a přírodní dýhy. Moderní minimalistický design zdůrazněný teplými barvami rustikálního dubu s horními vkládanými kovovými lištami to jsou hlavní přednosti této kolekce. Kolekce MONTENEGRO nabízí celou řadu samostatně prodejných prvků, díky kterým můžete zařizovat nejen obývací pokoj, ale také jídelnu. Seznamte se s celou nabídkou a vytvořte si vlastní sestavu nábytku MONTENEGRO. 

Na požádání ZASÍLÁME POŠTOU VZORKY ke zhlédnutí a omak, takže i bez návštěvy prodejny budete mít dokonalou představu o nábytku.

Hlídáme si konkurenci a garantujeme nejlepší cenu na trhu. Pokud někde nejdete lepší cenu i tuto cenu jsme schopni snížit.

obývací pokoj, jídelna, nábytek do obýváku, nábytek do jídelny, obývací pokoj z masivu, jídelna z masivu, nábytek z masivu, masivní nábytek

Počet produktů: 17

Zobrazení 1-17 z 17 položek

Aktivní filtry