Filtrovat podle

Cena

Cena

 • 700,00 Kč - 61 710,00 Kč

PŘEDSÍŇ Z MASIVU

Mladistvý vzhled lze požadovat i u nábytku. Náš moderní nábytek z masivu splní Vaše náročná očekávání do posledního detailu. Kvalitní zpracování a odolnost samotného materiálu zaručí spokojenost po dlouhou řadu let. Navíc moderní nábytek z masivu lze kombinovat s dalšími prvky v našem internetovém obchodě a lze tak snadno vytvořit ojedinělý prostor s funkčním, praktickým, bytelným a přesto moderním nábytkem. Vsaďte na kvalitu a design za rozumnou cenu a hýčkejte se vůní pravého dřeva.

Nábytek z masivu

Podkategorie

 • DENVER předsíň z...

  [pinacgalleryslider id=30]

  Nábytek Denver ( kliknutím se obrázek zvětší )

  Luxusní předsíňový nábytek v kvalitním provedení dubového CELOmasivu.

  Dodáváme v dekoru dub divoký medový.

  Nábytek je dodáván ve smontovaném stavu a zásuvky i dvířka jsou vybaveny systémem tlumení pro měkké a tiché zavírání.

  Nábytek z kolekce Denver je vyrobena z vysoce kvalitního divokého dubu. Výhodou dřevěného nábytku je vlastně jeho neomezená životnost a je vždy  módní. Kromě toho je každý strom jiný, každá deska má jiné uspořádání suků, vláken dřeva, díky čemuž je nábytek jedinečný a neopakovatelný. Nábytek vyniká svou moderností a úmyslným ponecháním suků ve dřevě čímž se zdůrazní krása dřeva. . Nábytek je vyráběn pod dohledem profesionálů, specializovaných truhlářů s mnohaletou praxí. Seznamte se s celou nabídkou a vytvořte si vlastní předsíňovou sestavu nábytku Denver. 

  Může se stát i rodinným dědictvím které přejde z generace na generaci.

  CELOmasivní nábytek je reakcí na požadavky zákazníku ze západní Evropy, kteří takový nábytek požadují.

  Na požádání ZASÍLÁME POŠTOU VZORKY ke zhlédnutí a omak, takže i bez návštěvy prodejny budete mít dokonalou představu o nábytku. 

  Pokud jste se doklikali až na tento nábytek, je důležité, aby jste nám zavolali pro více informací. Garantujeme nejlepší cenu na trhu . Pokud někde nejdete lepší cenu i tuto cenu jsme schopni snížit.

   Je možnost výroby Atypu nábytku a to jak rozměrově tak i mořením. Pokud by jste toto požadovali je důležité nás kontaktovat.

 • VIGO předsíň z masivu
  [pinacgalleryslider id=3]

  Nábytek Vigo ( kliknutím se obrázek zvětší )

  Luxusní předsíňový nábytek v kvalitním provedení dubového masivu v kombinaci s dubovou dýhou kde hlavní viditelné části jsou masiv.

  Dodáváme v dekoru dub přírodní medový.

  Nábytek je dodáván ve smontovaném stavu (pevnější stabilnější bez viditelných a estetiku kazících šroubu než skládačky) a zásuvky i dvířka jsou vybaveny systémem tlumení pro měkké a tiché zavírání.

  Elegantní dubová předsíňová sestava z masivu a přírodní dýhy. Moderní design s šikmě slícovanými rohy a kovovými nožkami  - to jsou hlavní přednosti dubového nábytku VIGO. Zadní část policového panelu je vyrobena speciálním designem se skládaných štípaných destiček viz foto. Nábytek je ošetřen přírodním voskem a olejem německé značky Livos. Nábytek je vybaven  tichým dovíráním zásuvek a dvířek "soft-close". V ceně nábytku je osvětlení. Kolekce VIGO nabízí celou řadu samostatně prodejných prvků, díky kterým můžete vybavit chodbu nebo předsíň. Seznamte se s celou nabídkou a vytvořte si vlastní sestavu nábytku VIGO.

  Na požádání ZASÍLÁME POŠTOU VZORKY ke zhlédnutí a omak takže, i bez návštěvy prodejny budete mít dokonalou představu o nábytku.

  Pokud jste se doklikali až na tento nábytek, je důležité, aby jste nám zavolali pro více informací. Garantujeme nejlepší cenu na trhu. Pokud někde nejdete lepší cenu i tuto cenu jsme schopni snížit.

   Je možnost výroby Atypu nábytku a to jak rozměrově tak i mořením. Pokud by jste toto požadovali je důležité nás kontaktovat.

 • PERN předsíň z CELOmasivu

  [pinacgalleryslider id=47]

  Nábytek Pern ( kliknutím se obrázek zvětší )

  Luxusní předsíňový nábytek v kvalitním provedení dubového CELOmasivu.

  Dodáváme v dekoru dub natura.

  Nábytek je dodáván ve smontovaném stavu a zásuvky i dvířka jsou vybaveny systémem tlumení pro měkké a tiché zavírání.

  Pro ty, kteří hledají rozmanitý nábytek do předsíně nebo chodby, je připravena kolekce Pern. Moderní a jednoduchý design spojený s všestrannou funkčností budou určitě vyhovovat v mnoha bytech. Nakombinujte si z široké nabídky různé prvky, které Vám budou vyhovovat.

  Nábytek je vyrobený ze 100% masivního dubového dřeva, které je považováno za královské tvrdé dřevo. Investicí do takového dřeva získáte nábytek, jehož trvanlivost je vlastně neomezená a vzhled ohromí nejen Vás, ale i vaše kamarády nebo známe.

  Na požádání ZASÍLÁME POŠTOU VZORKY ke zhlédnutí a omak, takže i bez návštěvy prodejny budete mít dokonalou představu o nábytku.

  Hlídáme si konkurenci a garantujeme nejlepší cenu na trhu. Pokud někde nejdete lepší cenu i tuto cenu jsme schopni snížit.

 • NICE předsíň z masivu

  [pinacgalleryslider id=68]

  Nábytek Nice ( kliknutím se obrázek zvětší)

  • Luxusní nábytek z masivu v kvalitně vyrobený.
  • Dodáváme v dekoru bílá teplá / přírodní borovice s dřevěnými úchytkami.
  • Nábytek je dodáván v demontovaném stavu a zásuvky i dvířka jsou vybaveny systémem tlumení pro měkké a tiché zavírání.
  • Nábytek je vyroben z nejkvalitnějšího borovicového dřeva. Povrch dřeva je hladký. Nejvyšší kvalita a exkluzivní materiál přinesou vašemu domovu maximální jedinečnost v souznění s přírodou. 
  • Kvalita výroby a ušlechtilý materiál zaručují krásný, módní a nadčasový nábytek.
  • Na požádání ZASÍLÁME POŠTOU VZORKY ke zhlédnutí a omak, takže i bez návštěvy prodejny budete mít dokonalou představu o nábytku.
  • Hlídáme si konkurenci a garantujeme nejlepší cenu na trhu. Pokud někde najdete lepší cenu i tuto cenu jsme schopní snížit.
 • NENA předsíň z masivu

  [pinacgalleryslider id=70]

  Nábytek Nena ( kliknutím se obrázek zvětší )

  Luxusní předsíňový nábytek v kvalitním provedení dubového masivu v kombinaci s dubovou dýhou kde hlavní viditelné části jsou masiv.

  Dodáváme v dekoru dub přírodní medový.

  Nábytek je dodáván ve smontovaném stavu (pevnější stabilnější bez viditelných a estetiku kazících šroubu než skládačky) a zásuvky i dvířka jsou vybaveny systémem tlumení pro měkké a tiché zavírání.

  Elegantní dubová předsíňová sestava z masivu a přírodní dýhy. Moderní design s použitím masivních čtvercových sloupku - to jsou hlavní přednosti dubového nábytku Nena. Vrchní deska a přední části nábytku byly vyrobeny z kvalitního masivního dubu. Také čelní boční sloupy jsou z masivu. Pevný korpus je z dubové dýhy a zadní stěna z dřevěné překližky. Nábytek je ošetřen olejovým lakem německé značky. 

  Na požádání ZASÍLÁME POŠTOU VZORKY ke zhlédnutí a omak takže, i bez návštěvy prodejny budete mít dokonalou představu o nábytku.

  Garantujeme nejlepší cenu na trhu. Pokud někde nejdete lepší cenu i tuto cenu jsme schopni snížit.

Počet produktů: 56

Zobrazení 1-30 z 56 položek

Aktivní filtry