Filtrovat podle

Cena

Cena

 • 3 700,00 Kč - 58 900,00 Kč

PŘEDSÍŇ Z MASIVU

Mladistvý vzhled lze požadovat i u nábytku. Náš moderní nábytek z masivu splní Vaše náročná očekávání do posledního detailu. Kvalitní zpracování a odolnost samotného materiálu zaručí spokojenost po dlouhou řadu let. Navíc moderní nábytek z masivu lze kombinovat s dalšími prvky v našem internetovém obchodě a lze tak snadno vytvořit ojedinělý prostor s funkčním, praktickým, bytelným a přesto moderním nábytkem. Vsaďte na kvalitu a design za rozumnou cenu a hýčkejte se vůní pravého dřeva.

Nábytek z masivu

Podkategorie

 • DENVER - předsíň z masivu

  [pinacgalleryslider id=30]

  Nábytek Denver ( kliknutím se obrázek zvětší )

  Luxusní předsíňový nábytek v kvalitním provedení dubového CELOmasívu.

  Lze zakoupit celou sestavu nebo jednotlivé elementy.

  Dodáváme v dekoru dub divoký medový.

  Nábytek je dodáván ve smontovaném stavu a zásuvky i dvířka jsou vybaveny systémem tlumení pro měkké a tiché zavírání.

  Nábytek z kolekce Denver je vyrobena z vysoce kvalitního divokého dubu. Výhodou dřevěného nábytku je že vydrží déle a je vždy  módní. Kromě toho je každý strom jiný, každá deska má jiné uspořádání suků, vláken dřeva, díky čemuž je nábytek jedinečný a neopakovatelný. Nábytek je vyráběn pod dohledem profesionálů, specializovaných truhlářů s mnohaletou praxí. Seznamte se s celou nabídkou a vytvořte si vlastní předsíňovou sestavu nábytku Denver. 

  Na požádání ZASÍLÁME POŠTOU VZORKY ke zhlédnutí a omak, takže i bez návštěvy prodejny budete mít dokonalou představu o nábytku. 

  Hlídáme si konkurenci a garantujeme nejlepší cenu na trhu. Pokud někde nejdete lepší cenu i tuto cenu jsme schopni snížit.

 • VIGO - předsíň z masivu
  [pinacgalleryslider id=3]

  Nábytek Vigo ( kliknutím se obrázek zvětší )

  Luxusní předsíňový nábytek v kvalitním provedení dubového masívu v kombinaci s dubovou dýhou kde hlavní viditelné části jsou masív.

  Lze zakoupit celou sestavu nebo jednotlivé elementy.

  Dodáváme v dekoru dub přírodní medový.

  Nábytek je dodáván ve smontovaném stavu (pevnější stabilnější bez viditelných a estetiku kazících šroubu než skládačky) a zásuvky i dvířka jsou vybaveny systémem tlumení pro měkké a tiché zavírání. Osvětlení je zahrnuto v cenách.

  Elegantní dubová obývací sestava z masivu a přírodní dýhy. Moderní minimalistický design bez úchytek s tichým dovíráním zásuvek a dvířek "soft-close", kvalitní řemeslné zpracování, ostré zkosené rohy - to jsou hlavní přednosti dubového nábytku VIGO. Nábytek je ošetřen přírodním voskem a olejem německé značky Livos. Povrch dřeva je upraven kartáčováním - není hladký, při dotyku je krásně cítit i vidět struktura dubového dřeva. Seznamte se s celou nabídkou a vytvořte si vlastní sestavu nábytku VIGO.

  Na požádání ZASÍLÁME POŠTOU VZORKY ke zhlédnutí a omak, takže i bez návštěvy prodejny budete mít dokonalou představu o nábytku.

  Hlídáme si konkurenci a garantujeme nejlepší cenu na trhu. Pokud někde nejdete lepší cenu i tuto cenu jsme schopni snížit.

Počet produktů: 20

Zobrazení 1-20 z 20 položek

Aktivní filtry