Filtrovat podle

Cena

Cena

  • 3 100,00 Kč - 43 800,00 Kč

LOLA nábytek z masivu

Nábytek Lola ( kliknutím se obrázek zvětší )

Luxusní bytový nábytek v kvalitním provedení dubového masivu v kombinaci s dubovou dýhou kde hlavní viditelné části jsou masiv.

Dodáváme v dekoru dub medový olejovaný.

Nábytek je dodáván ve smontovaném stavu (pevnější stabilnější bez viditelných a estetiku kazících šroubu než skládačky) zásuvky i dvířka jsou vybaveny systémem tlumení pro měkké a tiché zavírání úchytky jsou kovové. Police v prosklených částech jsou skleněné. Vnitřek nábytku a vnitřní police lamino které barevně ladí s dřevem. Horní části vitrín komod a TV stolku jsou odýhované.

Elegantní dubová obývací sestava z masivu a přírodní dýhy, která zaujme svou jedinečností. Povrch dřeva je hladký při dotyku je krásně cítit i vidět struktura dubového dřeva. Pevné police a dvířka ze skla dodávají kolekci lehkost a eleganci. Pro tento nábytek je charakteristický minimalistický bezuchýtkový design.

Na požádání ZASÍLÁME POŠTOU VZORKY ke zhlédnutí a omak, takže i bez návštěvy prodejny budete mít dokonalou představu o nábytku.

Garantujeme nejlepší cenu na trhu . Pokud někde nejdete lepší cenu i tuto cenu jsme schopni snížit.

obývací pokoj, jídelna, nábytek do obýváku, nábytek do jídelny, obývací pokoj z masivu, jídelna z masivu, nábytek z masivu, masivní nábytek

Počet produktů: 31

Zobrazení 1-30 z 31 položek

Aktivní filtry