Filtrovat podle

Cena

Cena

  • 2 800,00 Kč - 67 630,00 Kč

BOSTON nábytek z masivu

Nábytek Boston ( kliknutím se obrázek zvětší )

Luxusní bytový nábytek v kvalitním provedení dubového masivu v kombinaci s dubovou dýhou kde hlavní viditelné části jsou masiv.

Lze zakoupit celou sestavu nebo jednotlivé elementy.

Dodáváme v dekoru dub medový olejovaný.

Nábytek je dodáván ve smontovaném stavu (pevnější stabilnější bez viditelných a estetiku kazících šroubu než skládačky) zásuvky i dvířka jsou vybaveny systémem tlumení pro měkké a tiché zavírání úchytky jsou kovové. Police v prosklených částech jsou skleněné.

Elegantní dubová obývací sestava z masivu a přírodní dýhy, která zaujme svou jedinečností. Povrch dřeva je hladký při dotyku je krásně cítit i vidět struktura dubového dřeva. Pevné police a dvířka ze skla dodávají kolekci lehkost a eleganci. Kolekce Boston nabízí celou řadu samostatně prodejných prvků, díky kterým můžete zařizovat nejen obývací pokoj. Seznamte se s celou nabídkou a vytvořte si vlastní sestavu nábytku Boston.

Na požádání ZASÍLÁME POŠTOU VZORKY ke zhlédnutí a omak, takže i bez návštěvy prodejny budete mít dokonalou představu o nábytku.

Pokud jste se doklikali až na tento nábytek, je důležité, aby jste nám zavolali pro více informací. Garantujeme nejlepší cenu na trhu . Pokud někde nejdete lepší cenu i tuto cenu jsme schopni snížit.

obývací pokoj, jídelna

Počet produktů: 15

Zobrazení 1-15 z 15 položek

Aktivní filtry