Filtrovat podle

Cena

Cena

  • 4 400,00 Kč - 34 900,00 Kč

SYSTEM B ložnice z masivu

Nábytek System B ( kliknutím se obrázek zvětší ) 

Luxusní bytový nábytek v kvalitním provedení dubového masivu v kombinaci s dubovou dýhou kde hlavní viditelné části jsou masiv.

Dodáváme v dekoru dub sukatý.

Nábytek je dodáván ve smontovaném stavu (pevnější, stabilnější, bez viditelných a estetiku kazících šroubů než skládačky), zásuvky i dvířka jsou vybaveny systémem tlumení pro měkké a tiché zavírání. Šatní skříně a postele jsou rozložené. Různé varianty skříní lze libovolně rozšiřovat podle potřeby a vytvořit tak 2 - 7 dveřové šatní skříně. Každý typ je k dispozici ve dvou verzích - se spodními zásuvkami nebo bez nich a lze je kombinovat s jakýmkoli jiným typem s masivními dřevěnými nebo zrcadlovými dvířky. Zajímavým doplňkem každého typu jsou rámečky R1 a R2, díky kterým skříň vypadá ještě efektněji. Interiér nábytku lze také přizpůsobit Vašim individuálním potřebám dokoupením polic nebo zásuvek. Pro program System B byla vyvinuta také široká nabídka doplňkového nábytku, díky kterému zařídíte svou ložnici kompletně. Vybírat můžete  z různých velikostí postelí, komod a nočních stolků.

Na požádání ZASÍLÁME POŠTOU VZORKY ke zhlédnutí a omak takže i bez návštěvy prodejny budete mít dokonalou představu o nábytku.

Hlídáme si konkurenci a garantujeme nejlepší cenu na trhu. Pokud někde nejdete lepší cenu i tuto cenu jsme schopni snížit.

ložnice z masivu

Počet produktů: 23

Zobrazení 1-23 z 23 položek

Aktivní filtry