PORTA nábytek z masivu

Nábytek Porta ( kliknutím se obrázek zvětší ) 

Luxusní bytový nábytek v kvalitním provedení dubového masivu v kombinaci s dubovou dýhou kde hlavní viditelné části jsou masiv.

Dodáváme v dekoru dub zlatý olejovaný. U prosklených části je použito tvrzené lehce kouřové sklo.

Nábytek je dodáván ve smontovaném stavu (pevnější stabilnější bez viditelných a estetiku kazících šroubu než skládačky) zásuvky i dvířka jsou vybaveny systémem tlumení pro měkké a tiché zavírání úchytky jsou kovové.

Porta je unikátní kolekce, která vyniká nejen tmavými rámečky a úchytkami ale také unikátními, poutavými kovovými tmavými nožičkami v rámech Nábytek v teplé přírodní barvě dubu medového vybavený těmito jedinečnými nožičkami dodá eleganci a jedinečný charakter každému obývacímu pokoji nebo jídelně. Systém bezesporu osloví každého, kdo hledá nábytek v klasické edici s moderním designem. Vysoké nohy mají také svůj praktický význam protože umožňují udržovat větší čistotu v místnosti. Povrch dřeva je upraven kartačováním - není hladký, při dotyku je krásně cítit i vidět struktura dubového dřeva.  

Na požádání ZASÍLÁME POŠTOU VZORKY ke zhlédnutí a omak, takže i bez návštěvy prodejny budete mít dokonalou představu o nábytku. 

Hlídáme si konkurenci a garantujeme nejlepší cenu na trhu. Pokud někde nejdete lepší cenu i tuto cenu jsme schopni snížit.

obývací pokoj, jídelna, nábytek do obýváku, nábytek do jídelny, obývací pokoj z masivu, jídelna z masivu, nábytek z masivu, masivní nábytek

Počet produktů: 11

Zobrazení 1-11 z 11 položek

Aktivní filtry