Filtrovat podle

Cena

Cena

  • 2 490,00 Kč - 84 400,00 Kč

PRATTO nábytek z masivu

Nábytek Pratto ( kliknutím se obrázek zvětší )

Luxusní bytový nábytek v kvalitním provedení dubového masivu v kombinaci s dubovou dýhou kde hlavní viditelné části jsou masiv.

Dodáváme v dekoru dub rustikální kartačovaný. U prosklených dvířek je použito bezbarvé tvrzené sklo.

Nábytek je dodáván ve smontovaném stavu (pevnější stabilnější bez viditelných a estetiku kazících šroubu než skládačky) zásuvky i dvířka jsou vybaveny systémem tlumení pro měkké a tiché zavírání úchytky jsou kovové.

Kombinace skla ve tmavých rámech, kovových úchytu dodává této kolekci jedinečný vzhled. Povrch dřeva je upraven kartačovaním - není hladký, při dotyku je krásně cítit i vidět struktura dubového dřeva. Vysoké kovové tmavé nohy jsou teď velice módní a mají také svůj praktický význam protože umožňují udržovat větší čistotu v místnosti. Kolekce PRATTO nabízí celou řadu samostatně prodejných prvků, díky kterým můžete zařizovat nejen obývací pokoj, ale také jídelnu. Seznamte se s celou nabídkou a vytvořte si vlastní sestavu nábytku PRATTO.

Na požádání ZASÍLÁME POŠTOU VZORKY ke zhlédnutí a omak, takže i bez návštěvy prodejny budete mít dokonalou představu o nábytku.

Hlídáme si konkurenci a garantujeme nejlepší cenu na trhu. Pokud někde nejdete lepší cenu i tuto cenu jsme schopni snížit.

obývací pokoj, jídelna, nábytek do obýváku, nábytek do jídelny, obývací pokoj z masivu, jídelna z masivu, nábytek z masivu, masivní nábytek

Počet produktů: 12

Zobrazení 1-12 z 12 položek

Aktivní filtry