Filtrovat podle

Cena

Cena

  • 3 700,00 Kč - 83 100,00 Kč

SANGERO nábytek z masivu

Nábytek Sangero ( kliknutím se obrázek zvětší )

Luxusní bytový nábytek v kvalitním provedení dubového masivu v kombinaci s dubovou dýhou kde hlavní viditelné části jsou masiv.

Dodáváme v dekoru dub natura medový. 

Nábytek je dodáván ve smontovaném stavu (pevnější stabilnější bez viditelných a estetiku kazících šroubu než skládačky) zásuvky i dvířka jsou vybaveny systémem tlumení pro měkké a tiché zavírání. LED osvětlení je v ceně. Povrch nábytku je hladký. Lze zakoupit celou sestavu nebo jednotlivý kus.

Inovativní kombinace masívního dubového dřeva s keramickým dekorem použitá u této kolekce dává nábytku jedinečný a vysoce moderní vzhled. Moderní vzhled této kolekci dodává i charakteristické a nápadité  použití  sklonu a dělení nábytkových korpusů. Dále jsou použity kvalitní rámy na prosklení i úchytky. S tímto nábytkem určitě efektivně a vkusně zařídíte obývací pokoj nebo jídelnu vašeho bytu. Další detailní fota u některých modelu.

Na požádání ZASÍLÁME POŠTOU VZORKY ke zhlédnutí a omak, takže i bez návštěvy prodejny budete mít dokonalou představu o nábytku.

Hlídáme si konkurenci a garantujeme nejlepší cenu na trhu. Pokud někde nejdete lepší cenu i tuto cenu jsme schopni snížit.

obývací pokoj, jídelna

Počet produktů: 13

Zobrazení 1-13 z 13 položek

Aktivní filtry