Filtrovat podle

Cena

Cena

  • 4 350,00 Kč - 56 076,00 Kč

VIGO předsíň z masivu

Nábytek Vigo ( kliknutím se obrázek zvětší )

Luxusní předsíňový nábytek v kvalitním provedení dubového masivu v kombinaci s dubovou dýhou kde hlavní viditelné části jsou masiv.

Dodáváme v dekoru dub přírodní medový.

Nábytek je dodáván ve smontovaném stavu (pevnější stabilnější bez viditelných a estetiku kazících šroubu než skládačky) a zásuvky i dvířka jsou vybaveny systémem tlumení pro měkké a tiché zavírání.

Elegantní dubová předsíňová sestava z masivu a přírodní dýhy. Moderní design s šikmě slícovanými rohy a kovovými nožkami  - to jsou hlavní přednosti dubového nábytku VIGO. Zadní část policového panelu je vyrobena speciálním designem se skládaných štípaných destiček viz foto. Nábytek je ošetřen přírodním voskem a olejem německé značky Livos. Nábytek je vybaven  tichým dovíráním zásuvek a dvířek "soft-close". V ceně nábytku je osvětlení. Kolekce VIGO nabízí celou řadu samostatně prodejných prvků, díky kterým můžete vybavit chodbu nebo předsíň. Seznamte se s celou nabídkou a vytvořte si vlastní sestavu nábytku VIGO.

Na požádání ZASÍLÁME POŠTOU VZORKY ke zhlédnutí a omak takže, i bez návštěvy prodejny budete mít dokonalou představu o nábytku.

Pokud jste se doklikali až na tento nábytek, je důležité, aby jste nám zavolali pro více informací. Garantujeme nejlepší cenu na trhu. Pokud někde nejdete lepší cenu i tuto cenu jsme schopni snížit.

předsíň z masivu

Počet produktů: 11

Zobrazení 1-11 z 11 položek

Aktivní filtry