Filtrovat podle

Cena

Cena

  • 2 820,00 Kč - 87 700,00 Kč

ORLANDO nábytek z masivu

Nábytek Orlando ( kliknutím se obrázek zvětší )

Luxusní bytový nábytek v kvalitním provedení dubového masivu v kombinaci s dubovou dýhou kde hlavní viditelné části jsou masiv.

Vyniká použitím divokého dubu což je úmyslné ponechání suku pro zdůraznění krásy dřeva. Dodáváme v dekorech :

  • natura - hladký povrch dřeva, rámy skel zabarveny do tmava sklo v rámech kouřové.
  • jantar - kartáčovaný povrch dřeva, rámy skel zabarveny do tmava sklo v rámech kouřové.
  • bianco - hladký povrch dřeva, rámy skel matný hliník sklo čiré.

Cena dekoru je stejná.

Snadné otevírání dvířek nebo šuplíků je zajištěno pomocí zkosení horních nebo spodních hran.

Nábytek je dodáván ve smontovaném stavu (pevnější stabilnější bez viditelných a estetiku kazících šroubu než skládačky) zásuvky i dvířka jsou vybaveny systémem tlumení pro měkké a tiché zavírání. Úchytky i rámy skel jsou kovové. Police v prosklených částech jsou skleněné.

Kolekce dubového nábytku ORLANDO v provedení jantar, natura, bianco nechává vyniknout čistě přírodní vzhled masivního nábytku zbarveného do hřejivého odstínu. Na dotek je cítit každý pór a kresba dubového dřeva. Nábytek je ošetřen olejem a voskem s tmavým zabarvením. Prvky nábytku, budou fantastické v kombinaci s přírodními a teplými barvami Vašeho interiéru. Jedná se o nábytek, prostřednictvím kterého efektivně a vkusně zařídíte obývací pokoj nebo i jídelnu vašeho bytu. Viz jednotlivé prvky, nebo ukázkové sestavy z naší nabídky.

Na požádání ZASÍLÁME POŠTOU VZORKY ke zhlédnutí a omak takže, i bez návštěvy prodejny budete mít dokonalou představu o nábytku.

Pokud jste se doklikali až na tento nábytek, je důležité, abyste nám zavolali pro více informací. Garantujeme nejlepší cenu na trhu. Pokud někde najdete lepší cenu, i tuto cenu jsme schopni snížit.

 Je možnost výroby Atypu nábytku a to jak rozměrově tak i mořením. Pokud by jste toto požadovali je důležité nás kontaktovat.

obývací pokoj, jídelna, nábytek do obýváku, nábytek do jídelny, obývací pokoj z masivu, jídelna z masivu, nábytek z masivu, masivní nábytek

Počet produktů: 30

Zobrazení 1-30 z 30 položek

Aktivní filtry