Filtrovat podle

Cena

Cena

  • 2 800,00 Kč - 71 640,00 Kč

ORLANDO nábytek z masivu

Nábytek Orlando ( kliknutím se obrázek zvětší )

Luxusní bytový nábytek v kvalitním provedení dubového masivu v kombinaci s dubovou dýhou kde hlavní viditelné části jsou masiv.

Lze zakoupit celou sestavu nebo jednotlivé elementy. Dodáváme v dekorech :

  • natura - hladký povrch dřeva, rámy skel zabarveny do tmava sklo v rámech kouřové.
  • jantar - kartáčovaný povrch dřeva, rámy skel zabarveny do tmava sklo v rámech kouřové.
  • bianco - hladký povrch dřeva, rámy skel matný hliník sklo čiré.

Cena dekoru je stejná.

Nábytek je dodáván ve smontovaném stavu (pevnější stabilnější bez viditelných a estetiku kazících šroubu než skládačky) zásuvky i dvířka jsou vybaveny systémem tlumení pro měkké a tiché zavírání. Úchytky i rámy skel jsou kovové. Police v prosklených částech jsou skleněné.

Kolekce dubového nábytku ORLANDO v provedení jantar, natura, bianco nechává vyniknout čistě přírodní vzhled masivního nábytku zbarveného do hřejivého odstínu. Na dotek je cítit každý pór a kresba dubového dřeva. Nábytek je ošetřen olejem a voskem s tmavým zabarvením. Prvky nábytku, budou fantastické v kombinaci s přírodními a teplými barvami Vašeho interiéru. Jedná se o nábytek, prostřednictvím kterého efektivně a vkusně zařídíte obývací pokoj nebo i jídelnu vašeho bytu. Viz jednotlivé prvky, nebo ukázkové sestavy z naší nabídky.

Na požádání ZASÍLÁME POŠTOU VZORKY ke zhlédnutí a omak takže, i bez návštěvy prodejny budete mít dokonalou představu o nábytku.

Pokud jste se doklikali až na tento nábytek, je důležité, abyste nám zavolali pro více informací. Garantujeme nejlepší cenu na trhu. Pokud někde najdete lepší cenu, i tuto cenu jsme schopni snížit.

obývací pokoj, jídelna

Počet produktů: 26

Zobrazení 1-26 z 26 položek

Aktivní filtry