Filtrovat podle

Cena

Cena

  • 2 100,00 Kč - 47 310,00 Kč

ARRAS nábytek z masivu

Nábytek Arras ( kliknutím se obrázek zvětší )

Luxusní bytový nábytek v kvalitním provedení dubového masivu v kombinaci s dubovou dýhou kde hlavní viditelné části jsou masiv.

Dodáváme v dekoru dub natura bělený. 

Nábytek je dodáván ve smontovaném stavu (pevnější stabilnější bez viditelných a estetiku kazících šroubu než skládačky) zásuvky i dvířka jsou vybaveny systémem tlumení pro měkké a tiché zavírání. LED osvětlení je za příplatek. Povrch nábytku je hladký. Lze zakoupit celou sestavu nebo jednotlivý kus.

Inovativní kombinace masívního běleného dubového dřeva se zaoblenými částmi korpusu a keramickým dekorem v zadní části za prosklenými dvířky  použitá u této kolekce dává nábytku jedinečný a vysoce moderní vzhled. Dále jsou použity kvalitní hliníkové rámy na prosklení i úchytky. S tímto nábytkem určitě efektivně a vkusně zařídíte obývací pokoj nebo jídelnu vašeho bytu.

Na požádání ZASÍLÁME POŠTOU VZORKY ke zhlédnutí a omak, takže i bez návštěvy prodejny budete mít dokonalou představu o nábytku.

Hlídáme si konkurenci a garantujeme nejlepší cenu na trhu. Pokud někde nejdete lepší cenu i tuto cenu jsme schopni snížit.

obývací pokoj, jídelna, nábytek do obýváku, nábytek do jídelny, obývací pokoj z masivu, jídelna z masivu, nábytek z masivu, masivní nábytek

Počet produktů: 20

Zobrazení 1-20 z 20 položek

Aktivní filtry