Filtrovat podle

Cena

Cena

  • 2 970,00 Kč - 79 330,00 Kč

VELVET nábytek z masivu

 

Nábytek Velvet ( kliknutím se obrázek zvětší ) 

Luxusní bytový nábytek v kvalitním provedení dubového masivu v kombinaci s dubovou dýhou kde hlavní viditelné části jsou masiv.

Dodáváme v dekoru dub rustikální. Osvětleni viz foto je zahrnuto v ceně. U prosklených dvířek je použito tvrzené bezbarvé sklo.

Nábytek je dodáván ve smontovaném stavu (pevnější stabilnější bez viditelných a estetiku kazících šroubu než skládačky) zásuvky i dvířka jsou vybaveny systémem tlumení pro měkké a tiché zavírání.

Rámečky skel jsou kovové ve stříbrné barvě. Vkládané dřevěné kartáčované prvky jsou ručně vyráběné a každý je jiný!

Elegantní dubová obývací sestava z masivu a přírodní dýhy. Moderní design zdůrazněný teplými barvami rustikálního dubu přinese do vašeho domova pozitivní energii. Kolekce vyniká kombinací kovových nerezových detailů a osvětlením stylových kartáčovaných prvků dřeva. Kolekce VELVET nabízí celou řadu samostatně prodejných prvků, díky kterým můžete zařizovat nejen obývací pokoj, ale také jídelnu nebo ložnici. Seznamte se s celou nabídkou a vytvořte si vlastní sestavu nábytku VELVET.

Na požádání ZASÍLÁME POŠTOU VZORKY ke zhlédnutí a omak, takže i bez návštěvy prodejny budete mít dokonalou představu o nábytku.

Hlídáme si konkurenci a garantujeme nejlepší cenu na trhu. Pokud někde nejdete lepší cenu i tuto cenu jsme schopni snížit.

obývací pokoj, jídelna, ložnice, nábytek do obýváku, nábytek do jídelny, obývací pokoj z masivu, jídelna z masivu, ložnice z masivu

Počet produktů: 35

Zobrazení 1-30 z 35 položek

Aktivní filtry