Filtrovat podle

Cena

Cena

  • 3 800,00 Kč - 62 100,00 Kč

EXKLUZIVNI PROVANCE nábytek z masivu

Exkluzivní masívní nábytek provance ( kliknutím se obrázek zvětší )

  • Luxusní bytový nábytek z CELOmasívu v kvalitním provedení je nejlepším i nejhezčím provance stylem na trhu !!!  Víme, že tento nábytek je o něco dražší než jiné podobné řady, ale u této kolekce  nebudete litovat. Nechte si poslat vzorek nebo si prohlédněte některý kus.
  • Lze zakoupit celou sestavu nebo jednotlivé elementy.
  • Dodáváme v dekoru bílá postařená /  hnědá postařená s kovovými úchytkami.
  • Nábytek je dodáván ve smontovaném stavu namontovány jsou i úchytky.

Nábytek je vyroben z nejkvalitnějšího borovicového dřeva, které je finálně opracované tzv. postařením. Povrch dřeva je upraven kartáčováním - je zvrásněný a zároveň hladký. Při dotyku je krásně cítit struktura dřeva. I boky !!! - toho nábytku jsou z masívu ve stejném provedení jako přední část tzn. s kazetami.  Nejvyšší kvalita a exkluzivní materiál přinesou vašemu domovu maximální jedinečnost v souznění s přírodou. Nábytek je jedinečný použitím inovativního efektu stárnutí, čímž je dosaženo unikátního dekoru.

Nábytek má jedinečný charakteru díky speciálně vyvinutému dekoru postaření a ruční práci zkušených řemeslníků, a proto získáte nábytek s přirozenou estetiku a sofistikovaným stylem.

Nejvyšší kvalita výroby a ušlechtilý materiál zaručují krásný, velice módní a nadčasový nábytek.

Na požádání ZASÍLÁME POŠTOU VZORKY ke zhlédnutí a omak, takže i bez návštěvy prodejny budete mít dokonalou představu o nábytku.

Hlídáme si konkurenci a garantujeme nejlepší cenu na trhu. Pokud někde nejdete lepší cenu i tuto cenu jsme schopni snížit.

obývací pokoj, jídelna, ložnice

Počet produktů: 33

Zobrazení 1-30 z 33 položek

Aktivní filtry