Filtrovat podle

Cena

Cena

  • 2 860,00 Kč - 75 140,00 Kč

MORENO nábytek z masivu

Nábytek Moreno ( kliknutím se obrázek zvětší )

Luxusní bytový nábytek z masivu v kvalitním provedení!

Dodáváme v dekoru originálních dýh starých dubu ošetřeným olejovým lakem. Je použito lehce kouřové tvrzené sklo.

Nábytek je dodáván ve smontovaném stavu (pevnější stabilnější bez viditelných a estetiku kazících šroubu než skládačky), zásuvky i dvířka jsou vybaveny systémem tlumení pro měkké a tiché zavírání.

Vyniká nadčasovým stylem a všimněte si také jedinečného a moderního řešení TV stolku.

Kombinace originálních dřevěných dýh starého dubu s prvky z masivního dřeva umožňuje vytvořit trvalý a přirozeně krásný nábytek. Kolekce vytvořená pomocí jedinečné ručně vyráběné dýhy vyrobené ze starých dubů rostoucích v unikátním alpském mikroklimatu. 

Přesné frézování okrajů nábytku navíc odhaluje použití vysoce kvalitního materiálu. Díky pečlivě vybraným detailům, jako jsou hnědé hliníkové rámy, úchytky nebo bodové světlo uvnitř nábytku, kolekce Moreno vytváří nadčasový design interiéru. 

Na požádání ZASÍLÁME POŠTOU VZORKY ke zhlédnutí a omak, takže i bez návštěvy prodejny budete mít dokonalou představu o nábytku. 

Hlídáme si konkurenci a garantujeme nejlepší cenu na trhu. Pokud někde nejdete lepší cenu i tuto cenu jsme schopni snížit.

obývací pokoj, jídelna, nábytek do obýváku, nábytek do jídelny, obývací pokoj z masivu, jídelna z masivu, nábytek z masivu, masivní nábytek

Počet produktů: 20

Zobrazení 1-20 z 20 položek

Aktivní filtry