Filtrovat podle

Cena

Cena

  • 2 000,00 Kč - 68 010,00 Kč

MOSAIC nábytek z masivu

Nábytek Mosaic ( kliknutím se obrázek zvětší )

Luxusní bytový nábytek v kvalitním provedení dubového masivu v kombinaci s dubovou dýhou kde hlavní viditelné části jsou masiv.

Dodáváme v dekoru dub medový. U prosklených dvířek je použito bezbarvé tvrzené sklo.

Nábytek je dodáván ve smontovaném stavu (pevnější stabilnější bez viditelných a estetiku kazících šroubu než skládačky) zásuvky i dvířka jsou vybaveny systémem tlumení pro měkké a tiché zavírání úchytky jsou kovové.

Kombinace skla ve tmavých rámech a velice nápaditého bočního prosklení s masívním dubem dodává této kolekci jedinečný moderní vzhled. Povrch dřeva je hladký při dotyku je krásně cítit i vidět struktura dubového dřeva. Tato kolekce je jedinečná použitím neobvyklého dekorativního prvku mozaikové dekorace zadních části prosklení. Kolekce MOSAIC nabízí celou řadu samostatně prodejných prvků, díky kterým můžete zařizovat nejen obývací pokoj, ale také jídelnu. Seznamte se s celou nabídkou a vytvořte si vlastní sestavu nábytku MOSAIC.

Na požádání ZASÍLÁME POŠTOU VZORKY ke zhlédnutí a omak, takže i bez návštěvy prodejny budete mít dokonalou představu o nábytku.

Hlídáme si konkurenci a garantujeme nejlepší cenu na trhu. Pokud někde nejdete lepší cenu i tuto cenu jsme schopni snížit.

obývací pokoj, jídelna, nábytek do obýváku, nábytek do jídelny, obývací pokoj z masivu, jídelna z masivu, nábytek z masivu, masivní nábytek

Počet produktů: 17

Zobrazení 1-17 z 17 položek

Aktivní filtry