Filtrovat podle

Cena

Cena

  • 3 000,00 Kč - 88 330,00 Kč

NEMI nábytek z masivu

Nábytek NEMI ( kliknutím se obrázek zvětší )

Hezký a moderní bytový nábytek kvalitně zpracovaný

Nábytek je dodáván ve smontovaném stavu (pevnější stabilnější bez viditelných a estetiku kazících šroubu než skládačky)zásuvky i dvířka jsou vybaveny systémem tlumení pro měkké a tiché zavírání.

Moderní nábytek s masivu Nemi: dřevěná dubová dýha a masiv. Samozřejmostí je vysoká úroveň řemeslného zpracování a kvalitní materiál. Je možnost i výroby atypu například polic úprava rozměrů a nebo i otevřených provedení bez dvířek. Dále je možno si zvolit barvu osvětleni polic viz foto (bilá, modrá, zelená,) a úchytky lesk a nebo mat. K nábytku se hodí níže vyobrazené konferenční stolky, stoly i židle téhož výrobce. Pro lepší zobrazení barev rozklikněte VZORNÍK nahoře.

Na požádání ZASÍLÁME POŠTOU VZORKY ke zhlédnutí a omak, takže i bez návštěvy prodejny budete mít dokonalou představu o nábytku.

Hlídáme si konkurenci a garantujeme nejlepší cenu na trhu. Pokud někde nejdete lepší cenu i tuto cenu jsme schopni snížit.

Tento systém lze objednat v níže vyobrazených barevných mořeních: ( je možno namořit i dle vašeho vzorku )

     

obývací pokoj, jídelna, nábytek do obýváku, nábytek do jídelny, obývací pokoj z masivu, jídelna z masivu, nábytek z masivu, masivní nábytek

Počet produktů: 28

Zobrazení 1-28 z 28 položek

Aktivní filtry