Filtrovat podle

Cena

Cena

  • 1 600,00 Kč - 54 200,00 Kč

LATINA nábytek z masivu

Nábytek Latina ( kliknutím se obrázek zvětší ) 

Luxusní bytový nábytek v kvalitním provedení dubového masívu v kombinaci s dubovou dýhou kde hlavní viditelné části jsou masív.

Lze zakoupit celou sestavu nebo jednotlivé elementy. 

Dodáváme v dekoru dub medový olejovaný. 

Nábytek je dodáván ve smontovaném stavu (pevnější stabilnější bez viditelných a estetiku kazících šroubu než skládačky) zásuvky i dvířka jsou vybaveny systémem tlumení pro měkké a tiché zavírání úchytky jsou kovové. Vitríny jsou vybaveny možností upevnění nábytku ke zdi.

Kombinace skla a chromovaných lesklých rámů, kovových úchytu a dubového dřeva dodává této kolekci jedinečný vzhled. Povrch dřeva je upraven kartáčováním - není hladký, při dotyku je krásně cítit i vidět struktura dubového dřeva. Vysoké nohy mají také svůj praktický význam protože umožňují udržovat větší čistotu v místnosti. Kolekce LATINA nabízí celou řadu samostatně prodejných prvků, díky kterým můžete zařizovat nejen obývací pokoj, ale také jídelnu. Seznamte se s celou nabídkou a vytvořte si vlastní sestavu nábytku LATINA. 

Na požádání ZASÍLÁME POŠTOU VZORKY ke zhlédnutí a omak, takže i bez návštěvy prodejny budete mít dokonalou představu o nábytku. 

Hlídáme si konkurenci a garantujeme nejlepší cenu na trhu. Pokud někde nejdete lepší cenu i tuto cenu jsme schopni snížit.

obývací pokoj, jídelna

Počet produktů: 14

Zobrazení 1-14 z 14 položek

Aktivní filtry