ATLANTA nábytek z masivu

Nábytek Atlanta ( kliknutím se obrázek zvětší )

Luxusní bytový nábytek v kvalitním provedení dubového masivu v kombinaci s dubovou dýhou kde hlavní viditelné části jsou masiv.

Dodáváme v dekoru:

  • dub natura medový kartáčovaný.
  • dub pálený kartáčovaný.

Cena obou dekoru je stejná.

Snadné otevírání dvířek nebo šuplíku je zajištěno pomocí zkosení horních nebo spodních hran.

Nábytek je dodáván ve smontovaném stavu (pevnější stabilnější bez viditelných a estetiku kazících šroubů než skládačky) a zásuvky i dvířka jsou vybaveny systémem tlumení pro měkké a tiché zavírání. Skla ve vitrínách jsou stejná u obou dekorů. Police v prosklených částech jsou skleněné.

Elegantní dubová obývací sestava z masivu a přírodní dýhy. Moderní minimalistický design bez úchytek s tichým dovíráním zásuvek a dvířek "soft-close", kvalitní řemeslné zpracování, příjemně zaoblený tvar - to jsou hlavní přednosti dubového nábytku ATLANTA, který navíc dodáváme ve dvou výše uvedených barevných variantách. Nábytek je ošetřen přírodním voskem a olejem německé značky Livos. Povrch dřeva je upraven kartáčováním - není hladký, při dotyku je krásně cítit i vidět struktura dubového dřeva. Kolekce ATLANTA nabízí celou řadu samostatně prodejných prvků, díky kterým můžete zařizovat nejen obývací pokoj, ale také jídelnu nebo ložnici. Seznamte se s celou nabídkou a vytvořte si vlastní sestavu nábytku ATLANTA. Možno použít i jídelní stoly Faro nebo Porto.

Na požádání ZASÍLÁME POŠTOU VZORKY ke zhlédnutí a omak, takže i bez návštěvy prodejny budete mít dokonalou představu o nábytku.

Pokud jste se doklikali až na tento nábytek, je důležité, aby jste nám zavolali pro více informací. Garantujeme nejlepší cenu na trhu . Pokud někde nejdete lepší cenu i tuto cenu jsme schopni snížit.

obývací pokoj, jídelna, ložnice, nábytek do obýváku, nábytek do jídelny, obývací pokoj z masivu, jídelna z masivu, ložnice z masivu

Počet produktů: 47

Zobrazení 1-30 z 47 položek

Aktivní filtry