Filtrovat podle

Cena

Cena

  • 2 100,00 Kč - 92 690,00 Kč

CHANTAL nábytek z masivu

Nábytek Chantal ( kliknutím se obrázek zvětší )

Luxusní bytový nábytek v kvalitním provedení dubového masivu v kombinaci s dubovou dýhou kde hlavní viditelné části jsou masiv.

Lze zakoupit celou sestavu nebo jednotlivé elementy.

Dodáváme v dekoru dub natura medový.

Nábytek je dodáván ve smontovaném stavu (pevnější stabilnější bez viditelných a estetiku kazících šroubu než skládačky) zásuvky i dvířka jsou vybaveny systémem tlumení pro měkké a tiché zavírání. Za příplatek je možno dokoupit osvětlení. Povrch nábytku je hladký.

Kolekce nábytku Cantal vyniká krásou dřeva přírodního dubu u vitrín navíc v kombinaci s jemnými hliníkovými rámky dokonale ladícími s úchytkami. Hliníkove rámky i úchytky jsou jemně kartáčovany. S tímto nábytkem určitě efektivně a vkusně zařídíte obývací pokoj nebo jídelnu vašeho bytu.

Na požádání ZASÍLÁME POŠTOU VZORKY ke zhlédnutí a omak, takže i bez návštěvy prodejny budete mít dokonalou představu o nábytku.

Hlídáme si konkurenci a garantujeme nejlepší cenu na trhu. Pokud někde nejdete lepší cenu i tuto cenu jsme schopni snížit.

obývací pokoj, jídelna, nábytek do obýváku, nábytek do jídelny, obývací pokoj z masivu, jídelna z masivu, nábytek z masivu, masivní nábytek

Počet produktů: 17

Zobrazení 1-17 z 17 položek

Aktivní filtry