Filtrovat podle

Cena

Cena

  • 2 200,00 Kč - 95 900,00 Kč

PIREUS nábytek z masivu

Nábytek Pireus ( kliknutím se obrázek zvětší )

Luxusní bytový nábytek v kvalitním provedení dubového masivu v kombinaci s dubovou dýhou, kde hlavní viditelné části jsou masiv.

Lze zakoupit celou sestavu nebo jednotlivé elementy.

Dodáváme v dekoru dub přírodní divoký lager ( divoký znamená, že v dřevě jsou úmyslně ponechány suky).

                                                dub přírodní divoký kaštan.

Nábytek je dodáván ve smontovaném stavu (pevnější, stabilnější, bez viditelných a estetiku kazících šroubů než skládačky)  zásuvky i dvířka jsou vybaveny systémem tlumení pro měkké a tiché zavírání. LED osvětlení je v ceně.

Povrch dřeva je upraven speciálním procesem HLOUBKOVÉHO kartáčování, který dodává nábytku jedinečný vzhled. Povrch je proveden se zahloubeními až 10 mm a následně kartáčován. Jde o ruční práci a každá dvířka jsou jedinečná a neopakující se!!! Povrch není hladký, při dotyku je krásně vidět struktura dubového dřeva. Kolekce PIREUS nabízí celou řadu samostatně prodejných prvků, díky kterým můžete zařizovat nejen obývací pokoj, ale také jídelnu. Seznamte se s celou nabídkou a vytvořte si vlastní sestavu nábytku PIREUS. Nábytek je o něco dražší než jiné kolekce, ale je vysoce moderní a luxusní svým unikátním nápadem hloubkového kartáčování.

Důležité - nechte si poštou poslat vzorek a nebo se přijedte podívat na vystaveny kus pak jistě oceníte nápaditost a kvalitu provedení.

Na požádání ZASÍLÁME POŠTOU VZORKY ke zhlédnutí a omak, takže i bez návštěvy prodejny budete mít dokonalou představu o nábytku.

Hlídáme si konkurenci a garantujeme nejlepší cenu na trhu. Pokud někde nejdete lepší cenu i tuto cenu jsme schopni snížit.

obývací pokoj, jídelna, nábytek do obýváku, nábytek do jídelny, obývací pokoj z masivu, jídelna z masivu, nábytek z masivu, masivní nábytek

Počet produktů: 25

Zobrazení 1-25 z 25 položek

Aktivní filtry