Filtrovat podle

Cena

Cena

  • 2 770,00 Kč - 81 300,00 Kč

PORTI nábytek z masivu

Nábytek Porti ( kliknutím se obrázek zvětší )

Luxusní bytový nábytek v kvalitním provedení dubového masivu v kombinaci s dubovou dýhou kde hlavní viditelné části jsou masiv.

Lze zakoupit celou sestavu nebo jednotlivé elementy.

Dodáváme v dekoru dub antický nebo dub čokoládový viz fota nábytku. U prosklených dvířek je použito tvrzené bezbarvé sklo.

Nábytek je dodáván ve smontovaném stavu (pevnější stabilnější bez viditelných a estetiku kazících šroubu než skládačky) zásuvky i dvířka jsou vybaveny systémem tlumení pro měkké a tiché zavírání úchytky i rámy skel jsou kovové. Čalounění je kůže.

Elegantní dubová obývací sestava z masivu a přírodní dýhy. Moderní design vložky z černého skla a drážkované části to jsou hlavní přednosti dubového nábytku PORTI, který navíc dodáváme ve dvou výše uvedených barevných variantách. Kolekce PORTI nabízí celou řadu samostatně prodejných prvků, díky kterým můžete zařizovat nejen obývací pokoj, ale také jídelnu nebo ložnici. Seznamte se s celou nabídkou a vytvořte si vlastní sestavu nábytku PORTI.

Na požádání ZASÍLÁME POŠTOU VZORKY ke zhlédnutí a omak, takže i bez návštěvy prodejny budete mít dokonalou představu o nábytku.

Hlídáme si konkurenci a garantujeme nejlepší cenu na trhu. Pokud někde nejdete lepší cenu i tuto cenu jsme schopni snížit.

obývací pokoj, jídelna, ložnice, nábytek do obýváku, nábytek do jídelny, obývací pokoj z masivu, jídelna z masivu, ložnice z masivu

Počet produktů: 21

Zobrazení 1-21 z 21 položek

Aktivní filtry