CORENA nábytek z masivu

Nábytek Corena ( kliknutím se obrázek zvětší )

Luxusní bytový nábytek v kvalitním provedení dubového masivu v kombinaci s dubovou dýhou kde hlavní viditelné části jsou masiv.

Dodáváme v dekoru : 1 - dub natura, 2 - mokka, 3 - caffe latte                                  

Přední části jsou vyrobeny z kvalitního masivního ceněného dubu. Vnější části horních a bočních ploch jsou odýhované na vnitřní málo viditelné časti je použita folie která je sladěna s použitými dekory. 

Nábytek je dodáván ve smontovaném stavu (pevnější stabilnější bez viditelných a estetiku kazících šroubu než skládačky) zásuvky i dvířka jsou vybaveny systémem tlumení pro měkké a tiché zavírání. LED osvětlení je v ceně. Povrch nábytku je hladký. Lze zakoupit celou sestavu nebo jednotlivý kus.

Inovativní kombinace masívního dubového dřeva s osvětleným dekorem z pravé kůry korkového dubu ze Sardinie použitá u této kolekce dává nábytku jedinečný a vysoce moderní vzhled. Moderní vzhled této kolekci dodává i charakteristické a nápadité  použití  lakovaných části nábytkových korpusů. Dále jsou použity kvalitní hliníkové rámy na prosklení i úchytky. S tímto nábytkem určitě efektivně a vkusně zařídíte obývací pokoj nebo jídelnu vašeho bytu. Další detailní fota u některých modelu.

Na požádání ZASÍLÁME POŠTOU VZORKY ke zhlédnutí a omak, takže i bez návštěvy prodejny budete mít dokonalou představu o nábytku.

Hlídáme si konkurenci a garantujeme nejlepší cenu na trhu. Pokud někde nejdete lepší cenu i tuto cenu jsme schopni snížit.

obývací pokoj, jídelna, nábytek do obýváku, nábytek do jídelny, obývací pokoj z masivu, jídelna z masivu, nábytek z masivu, masivní nábytek

Počet produktů: 16

Zobrazení 1-16 z 16 položek

Aktivní filtry