Filtrovat podle

Cena

Cena

  • 2 600,00 Kč - 164 440,00 Kč

LAGOS nábytek z masivu

Nábytek Lagos ( kliknutím se obrázek zvětší )

Luxusní bytový nábytek v kvalitním provedení dubového masívu v kombinaci s dubovou dýhou kde hlavní viditelné části jsou masív.

Lze zakoupit celou sestavu nebo jednotlivé elementy.

Dodáváme v dekoru dub rustikální kartáčovany.

Nábytek je dodáván ve smontovaném stavu (pevnější stabilnější bez viditelných a estetiku kazících šroubu než skládačky) zásuvky i dvířka jsou vybaveny systémem tlumení pro měkké a tiché zavírání úchytky jsou kovové. Police v prosklených částech jsou skleněné.

Kombinace skla ve tmavých rámech, kovových úchytu dodává této kolekci jedinečný vzhled. Povrch dřeva je upraven kartáčováním - není hladký, při dotyku je krásně cítit i vidět struktura dubového dřeva. Vysoké kovové tmavé nohy mají také svůj praktický význam protože umožňují udržovat větší čistotu v místnosti. Kolekce LAGOS nabízí celou řadu samostatně prodejných prvků, díky kterým můžete zařizovat nejen obývací pokoj, ale také jídelnu. Seznamte se s celou nabídkou a vytvořte si vlastní sestavu nábytku LAGOS.

Na požádání ZASÍLÁME POŠTOU VZORKY ke zhlédnutí a omak, takže i bez návštěvy prodejny budete mít dokonalou představu o nábytku.

Pokud jste se doklikali až na tento nábytek, je důležité, aby jste nám zavolali pro více informací. Garantujeme nejlepší cenu na trhu . Pokud někde nejdete lepší cenu i tuto cenu jsme schopni snížit.

obyvací pokoj, jídelna

Počet produktů: 10

Zobrazení 1-10 z 10 položek

Aktivní filtry