Filtrovat podle

Cena

Cena

  • 2 820,00 Kč - 86 230,00 Kč

LAGOS nábytek z masivu

Nábytek Lagos ( kliknutím se obrázek zvětší )

Luxusní bytový nábytek v kvalitním provedení dubového masivu v kombinaci s dubovou dýhou kde hlavní viditelné části jsou masiv.

Dodáváme v dekoru dub medový kartáčovaný.

Tato kolekce vyniká použitím industriálního stylu který připomíná sklad nebo průmyslovou halu. Je to styl přizpůsobený vašim bytům, který si získal velkou oblibu.

Nábytek je dodáván ve smontovaném stavu (pevnější stabilnější bez viditelných a estetiku kazících šroubu než skládačky) zásuvky i dvířka jsou vybaveny systémem tlumení pro měkké a tiché zavírání úchytky jsou kovové. Police v prosklených částech jsou skleněné.

Kombinace skla ve tmavých rámech, kovových úchytu dodává této kolekci jedinečný vzhled. Povrch dřeva je upraven kartáčováním - není hladký, při dotyku je krásně cítit i vidět struktura dubového dřeva. Vysoké kovové tmavé nohy mají také svůj praktický význam protože umožňují udržovat větší čistotu v místnosti. Kolekce LAGOS nabízí celou řadu samostatně prodejných prvků, díky kterým můžete zařizovat nejen obývací pokoj, ale také jídelnu. Seznamte se s celou nabídkou a vytvořte si vlastní sestavu nábytku LAGOS.

Na požádání ZASÍLÁME POŠTOU VZORKY ke zhlédnutí a omak, takže i bez návštěvy prodejny budete mít dokonalou představu o nábytku.

Pokud jste se doklikali až na tento nábytek, je důležité, aby jste nám zavolali pro více informací. Garantujeme nejlepší cenu na trhu . Pokud někde nejdete lepší cenu i tuto cenu jsme schopni snížit.

 Je možnost výroby Atypu nábytku a to jak rozměrově tak i mořením. Pokud by jste toto požadovali je důležité nás kontaktovat.

 

obyvací pokoj, jídelna, nábytek do obýváku, nábytek do jídelny, obývací pokoj z masivu, jídelna z masivu

Počet produktů: 17

Zobrazení 1-17 z 17 položek

Aktivní filtry