NAPOLI nábytek z masivu

Nábytek Napoli ( kliknutím se obrázek zvětší )

Luxusní bytový nábytek v kvalitním provedení dubového masivu v kombinaci s dubovou dýhou kde hlavní viditelné části jsou masiv.

Dodáváme v dekoru dub divoký bělený karkáčovaný.

Přední části jsou vyrobeny z kvalitního masivního ceněného dubu. Vnější části horních a bočních ploch jsou odýhované na vnitřní málo viditelné časti je použita folie která je sladěna s použitými dekory.

Nábytek je dodáván ve smontovaném stavu (pevnější stabilnější bez viditelných a estetiku kazících šroubu než skládačky) zásuvky i dvířka jsou vybaveny systémem tlumení pro měkké a tiché zavírání. LED osvětlení je v ceně. Masiv dub nábytku je karktačovaný. Lze zakoupit celou sestavu nebo jednotlivý kus.

Inovativní kombinace masívního dubového dřeva s osvětleným dekorem z pravé kůry korkového dubu ze Sardinie použitá u této kolekce dává nábytku jedinečný a vysoce moderní vzhled. Všimněte si také nápaditého panelu s policemi. S tímto nábytkem určitě efektivně a vkusně zařídíte obývací pokoj nebo jídelnu vašeho bytu. 

Na požádání ZASÍLÁME POŠTOU VZORKY ke zhlédnutí a omak, takže i bez návštěvy prodejny budete mít dokonalou představu o nábytku.

Hlídáme si konkurenci a garantujeme nejlepší cenu na trhu. Pokud někde nejdete lepší cenu i tuto cenu jsme schopni snížit.

obývací pokoj, jídelna, nábytek do obýváku, nábytek do jídelny, obývací pokoj z masivu, jídelna z masivu, nábytek z masivu, masivní nábytek

Počet produktů: 9

Zobrazení 1-9 z 9 položek

Aktivní filtry