Filtrovat podle

Cena

Cena

  • 3 100,00 Kč - 105 226,00 Kč

VIGO nábytek z masivu

Nábytek Vigo ( kliknutím se obrázek zvětší )

Luxusní bytový nábytek v kvalitním provedení dubového masivu v kombinaci s dubovou dýhou kde hlavní viditelné části jsou masiv.

Dodáváme v dekoru dub přírodní medový.

Nábytek je dodáván ve smontovaném stavu (pevnější stabilnější bez viditelných a estetiku kazících šroubu než skládačky) a zásuvky i dvířka jsou vybaveny systémem tlumení pro měkké a tiché zavírání. Police v prosklených částech jsou skleněné.

Elegantní dubová obývací sestava z masivu a přírodní dýhy. Moderní design s šikmě slícovanými rohy a kovovými nožkami  - to jsou hlavní přednosti dubového nábytku VIGO. Zadní části prosklených dvířek jsou vyrobeny speciálním designem se skládaných štípaných destiček viz foto. Nábytek je ošetřen přírodním voskem a olejem německé značky Livos. Nábytek je vybaven  tichým dovíráním zásuvek a dvířek "soft-close". V ceně nábytku je osvětlení. Kolekce VIGO nabízí celou řadu samostatně prodejných prvků, díky kterým můžete zařizovat nejen obývací pokoj, ale také předsíň. Seznamte se s celou nabídkou a vytvořte si vlastní sestavu nábytku VIGO.

Na požádání ZASÍLÁME POŠTOU VZORKY ke zhlédnutí a omak takže, i bez návštěvy prodejny budete mít dokonalou představu o nábytku.

Pokud jste se doklikali až na tento nábytek, je důležité, aby jste nám zavolali pro více informací. Garantujeme nejlepší cenu na trhu . Pokud někde nejdete lepší cenu i tuto cenu jsme schopni snížit.

obývací pokoj, jídelna, nábytek do obýváku, nábytek do jídelny, obývací pokoj z masivu, jídelna z masivu, nábytek z masivu, masivní nábytek

Počet produktů: 27

Zobrazení 1-27 z 27 položek

Aktivní filtry