COZY nábytek z masivu

Nábytek Cozy ( kliknutím se obrázek zvětší ) 

Luxusní bytový nábytek v kvalitním provedení dubového masivu v kombinaci s dubovou dýhou kde hlavní viditelné části jsou masiv.

Dodáváme v dekoru dub rustikální. U prosklených části je použito tvrzené bezbarvé sklo.

Nábytek je dodáván ve smontovaném stavu (pevnější stabilnější bez viditelných a estetiku kazících šroubu než skládačky) zásuvky i dvířka jsou vybaveny systémem tlumení pro měkké a tiché zavírání úchytky jsou kovové.

Kolekce nábytku Cozy je ukázkou solidního nábytkářského řemesla. Precizní zpracování a vynikající konstrukční řešení zajišťují komfortní používání. Estetika této kolekce a její elegance spojuje jednoduchost formy s klasickým šarmem. Povrch dřeva je hladký. Kolekce vyniká použitím nestárnoucího dekoru rybí kost. Lehce si z této kolekce zařídíte jak obývací pokoj tak i jídelnu.

Na požádání ZASÍLÁME POŠTOU VZORKY ke zhlédnutí a omak, takže i bez návštěvy prodejny budete mít dokonalou představu o nábytku. 

Hlídáme si konkurenci a garantujeme nejlepší cenu na trhu. Pokud někde nejdete lepší cenu i tuto cenu jsme schopni snížit.

obývací pokoj, jídelna, nábytek do obýváku, nábytek do jídelny, obývací pokoj z masivu, jídelna z masivu, nábytek z masivu, masivní nábytek

Počet produktů: 11

Zobrazení 1-11 z 11 položek

Aktivní filtry