Filtrovat podle

Cena

Cena

  • 4 480,00 Kč - 61 710,00 Kč

DENVER předsíň z CELOmasivu

Nábytek Denver ( kliknutím se obrázek zvětší )

Luxusní předsíňový nábytek v kvalitním provedení dubového CELOmasivu.

Dodáváme v dekoru dub divoký medový.

Nábytek je dodáván ve smontovaném stavu a zásuvky i dvířka jsou vybaveny systémem tlumení pro měkké a tiché zavírání.

Nábytek z kolekce Denver je vyrobena z vysoce kvalitního divokého dubu. Výhodou dřevěného nábytku je vlastně jeho neomezená životnost a je vždy  módní. Kromě toho je každý strom jiný, každá deska má jiné uspořádání suků, vláken dřeva, díky čemuž je nábytek jedinečný a neopakovatelný. Nábytek vyniká svou moderností a úmyslným ponecháním suků ve dřevě čímž se zdůrazní krása dřeva. . Nábytek je vyráběn pod dohledem profesionálů, specializovaných truhlářů s mnohaletou praxí. Seznamte se s celou nabídkou a vytvořte si vlastní předsíňovou sestavu nábytku Denver. 

Může se stát i rodinným dědictvím které přejde z generace na generaci.

CELOmasivní nábytek je reakcí na požadavky zákazníku ze západní Evropy, kteří takový nábytek požadují.

Na požádání ZASÍLÁME POŠTOU VZORKY ke zhlédnutí a omak, takže i bez návštěvy prodejny budete mít dokonalou představu o nábytku. 

Pokud jste se doklikali až na tento nábytek, je důležité, aby jste nám zavolali pro více informací. Garantujeme nejlepší cenu na trhu . Pokud někde nejdete lepší cenu i tuto cenu jsme schopni snížit.

 Je možnost výroby Atypu nábytku a to jak rozměrově tak i mořením. Pokud by jste toto požadovali je důležité nás kontaktovat.

předsíň z masivu

Počet produktů: 9

Zobrazení 1-9 z 9 položek

Aktivní filtry