Filtrovat podle

Cena

Cena

  • 2 200,00 Kč - 113 100,00 Kč

DENVER ložnice z CELOmasivu

Nábytek Denver ( kliknutím se obrázek zvětší )

Luxusní bytový nábytek v kvalitním provedení dubového CELOmasivu.

Dodáváme v dekoru dub divoký medový kartáčovaný.

Nábytek je dodáván ve smontovaném stavu a zásuvky i dvířka jsou vybaveny systémem tlumení pro měkké a tiché zavírání. Police v prosklených částech jsou skleněné.

Nábytek z kolekce Denver je vyrobena z vysoce kvalitního divokého dubu. Výhodou dřevěného nábytku je vlastně jeho neomezená životnost a je vždy v módní. Kromě toho je každý strom jiný, každá deska má jiné uspořádání suků, vláken dřeva, díky čemuž je nábytek jedinečný a neopakovatelný.  Nábytek vyniká svou moderností a úmyslným ponecháním suků ve dřevě čímž se zdůrazní krása dřeva. Nábytek je vyráběn pod dohledem profesionálů, specializovaných truhlářů s mnohaletou praxí. Kolekce Denver nabízí celou řadu samostatně prodejných prvků, díky kterým můžete zařizovat nejen ložnici, ale i pokoj pro přespání hostů. Tato kolekce je použitým materiálem a provedením v podstatě nepřekonatelná.

Může se stát i rodinným dědictvím které přejde z generace na generaci. 

CELOmasivní nábytek je reakcí na požadavky zákazníku ze západní Evropy, kteří takový nábytek požadují.

Na požádání ZASÍLÁME POŠTOU VZORKY ke zhlédnutí a omak, takže i bez návštěvy prodejny budete mít dokonalou představu o nábytku.

Pokud jste se doklikali až na tento nábytek, je důležité, aby jste nám zavolali pro více informací. Garantujeme nejlepší cenu na trhu . Pokud někde nejdete lepší cenu i tuto cenu jsme schopni snížit.

 Je možnost výroby Atypu nábytku a to jak rozměrově tak i mořením. Pokud by jste toto požadovali je důležité nás kontaktovat.

ložnice z masivu, ložnice z celomasivu

Počet produktů: 23

Zobrazení 1-23 z 23 položek

Aktivní filtry