Filtrovat podle

Cena

Cena

 • 700,00 Kč - 143 280,00 Kč

KATEGORIE NÁBYTKU

Podkategorie

 • NÁBYTEK Z MASIVU

  Mladistvý vzhled lze požadovat i u nábytku. Náš moderní nábytek z masivu splní Vaše náročná očekávání do posledního detailu. Kvalitní zpracování a odolnost samotného materiálu zaručí spokojenost po dlouhou řadu let. Navíc moderní nábytek z masivu lze kombinovat s dalšími prvky v našem internetovém obchodě a lze tak snadno vytvořit ojedinělý prostor s funkčním, praktickým, bytelným a přesto moderním nábytkem. Vsaďte na kvalitu a design za rozumnou cenu a hýčkejte se vůní pravého dřeva.

 • OBÝVACÍ POKOJ Z MASIVU

  Zde jsou vyobrazeny a neceněny možné sestavy obývacích pokojů z masivu námi nabízených kolekcí nábytku. Pokud se Vám nějaká sestava bude líbit vyhledejte si ji pod symbolem + a názvem v sekci Nábytek z masivu.

 • LOŽNICE Z MASIVU
 • JÍDELNA Z MASIVU

  Vaší moderní jídelnu si můžete zařídit z kolekcí nábytku, které najdete v kategori Nábytek z masivu:

  Atlanta                       Montenegro                  Moreno                    Pireus                      Andre

  Orlando                      Mosaic                         Selene                     Sangero                   Provance

  Faro                           Pratto                          Chantal                    Denver                     Kinga

  Latina                        Velvet                          Nemi                        Porto                        Atelie

 • PRACOVNA Z MASIVU
 • PŘEDSÍŇ Z MASIVU

  Mladistvý vzhled lze požadovat i u nábytku. Náš moderní nábytek z masivu splní Vaše náročná očekávání do posledního detailu. Kvalitní zpracování a odolnost samotného materiálu zaručí spokojenost po dlouhou řadu let. Navíc moderní nábytek z masivu lze kombinovat s dalšími prvky v našem internetovém obchodě a lze tak snadno vytvořit ojedinělý prostor s funkčním, praktickým, bytelným a přesto moderním nábytkem. Vsaďte na kvalitu a design za rozumnou cenu a hýčkejte se vůní pravého dřeva.

 • CELOMASIVNÍ NÁBYTEK

  Chcete svůj byt vybavit skutečnou kvalitou? Nabízíme CELOmasivní nábytek, které je vhodný k luxusnímu vybavení pokojů.

 • PROVANCE Z MASIVU

  Nábytek Provance v sobě snoubí eleganci a krásu Francie, zaujme vás také každý detail kresby dřeva. A z jakého materiálu se takový stylový nábytek vyrábí? Zaměřujeme se především na poctivý borovicový masiv, který vám bude připomínat přírodu. Dostaví se velmi příjemné pocity, plynoucí z této skvělé Provance atmosféry. Nábytek ve stylu Provance je teď velice módní.

 • RUSTIKÁLNÍ NÁBYTEK Z...

  Milujete vůni dřeva a hledáte skutečně nábytek jehož design se nemění již mnoho let ? Pak věřte, že rustikální nábytek z masivu je to pravé přesně pro Vás! Vysoká kvalita řemeslného zpracování společně s mimořádně kvalitním materiálem pro výrobu Vás nadchne. Vznikají tak jedinečné designové řady. Rustikální nábytek z masivu je samozřejmě k dostání nejen v mnoha barevných odstínech, ale i v celé řadě rozměrů jednotlivých částí tohoto kvalitního nábytku. Neváhejte a pořiďte si domů skutečnou kvalitu!

 • RUSTIKÁLNÍ SEDACÍ...

  Rádi byste si vybavili obývací pokoj a hledáte vhodné řešení, které Vám poskytne vysokou kvalitu zpracování? Náš sortiment nabízí široké spektrum rustikálních sedacích souprav. Kvalitní sedací soupravy z masivu si můžete vybrat v klasickém řešení nebo i rohové provedení. Rustikální sedací soupravy rohové a rozkládací lze zakoupit v mnoha barevných provedeních v kombinaci s kůží i látkou ( viz VZORNÍK nahoře,který,ale vždy zasíláme poštou ).

  Dřevo na sedacích soupravách lze objednat v níže vyobrazených barevných odstínech:

  Na požádání zasíláme vzorník moření dřeva, díky kterému získáte jasnou představu o odstínu – ten následně můžete přizpůsobit ostatnímu nábytku v pokoji, koberci i výmalbě.

  Zašleme i vzorník látek a kůží, abyste si mohli udělat reálnou představu o finální podobě vámi zvoleného produktu. U látek se cena odvijí také z použité látky.

  DULEŽITÉ: Rustikální nábytek Kinga, Monika a rustikální konferenční stolky mají naprosto stejné dřevo i moření a tvoří tak se sedacími soupravami uceleny komplet.

  ROHOVÉ sedací soupravy jsou vyobrazeny u Roma a Lord.

 • MODERNÍ SEDACÍ SOUPRAVY

  Hledáte spolehlivý nábytek v trendy módním hávu? Zvolte moderní sedací soupravy. Kvalitní sedací soupravy jsou konstruovány nejen s vysokými nároky na kvalitu provedení, ale i na design. Barevné varianty a jsou k dostání jak v kombinaci s kůží, tak i látkami (viz VZORNÍK nahoře, který, ale vždy zasíláme poštou). Vybrat si také u veškerých modelů můžete různé velikosti. Moderní sedací soupravy lze kombinovat i s dalším nábytkem z masivu, který je k dostání v naší nabídce. Tím vznikne hezký a jednotný set.

  Dřevo na sedacích soupravách lze objednat v níže vyobrazených barevných odstínech:

       

  Na požádání zasíláme vzorník moření dřeva, díky kterému získáte jasnou představu o odstínu – ten následně můžete přizpůsobit ostatnímu nábytku v pokoji, koberci i výmalbě.

  Mimo to vám rádi zašleme i vzorník látek a kůží, abyste si mohli udělat reálnou představu o finální podobě vámi zvoleného produktu. U látek se cena odvíjí také z použité látky.

 • ROHOVÉ SEDACÍ SOUPRAVY

  Hledáte spolehlivý nábytek v trendy módním hávu? Zvolte rohovou sedací soupravu. Kvalitní sedací soupravy jsou konstruovány nejen s vysokými nároky na kvalitu provedení, ale i na design. Barevné varianty jsou k dostání jak v kombinaci s kůží, tak i látkami (viz VZORNÍK nahoře, který, ale vždy zasíláme poštou). Vybrat si také u veškerých modelů můžete různé velikosti. Rohové sedací soupravy lze kombinovat i s dalším nábytkem z masivu, který je k dostání v naší nabídce. Tím vznikne hezký a jednotný set.

  Na požádání zasíláme vzorník moření dřeva, díky kterému získáte jasnou představu o odstínu – ten následně můžete přizpůsobit ostatnímu nábytku v pokoji, koberci i výmalbě.

  Mimo to vám rádi zašleme i vzorník látek a kůží, abyste si mohli udělat reálnou představu o finální podobě vámi zvoleného produktu. U látek se cena odvijí také z použité látky.

  Projděte si nabídku moderních i rustikálních sedacích souprav mnohé z nich se vyrábějí v rohovém provedení.

 • POSTELE Z MASIVU

  Náš sortiment skýtá kvalitní a odolné postele z masivu, které vhodně doplní Vaší ložnici a její vybavení. Různé barevné varianty a odstíny doplňuje vysoce odolné a kvalitní zpracování. K výrobě je využit výběrový masiv . Postele z masivu nabízí jedinečné řešení luxusně vyhlížejícího kousku nábytku, který vydrží dlouhá léta bez újmy na vzhledu i na stálosti materiálu. Masiv je pro ložnice velmi vyhledávaný, inspirujte se! Noční stolky, skříně, komody i toaletky viz jednotlivé modelové řady.

  Na požádání zasíláme poštou vzorky ke shlédnutí a omak takže i bez návštěvy prodejny budete mít dokonalou představu o nábytku.

 • ŽIDLE Z MASIVU

  Vybrali jste si u nás jídelní stůl a sháníte další vybavení do jídelny? Samozřejmostí budou jistě i jídelní židle z masivu, které Vám nabízíme ve stejné kvalitě, jako ostatní nábytek a stejně tak i v mnoha designových provedeních, které se pyšní nejen vysokou kvalitou zpracování, ale i barevným provedením a nadčasovostí. Jídelní židle z masivu jsou na výběr s područkami i bez nich, záleží pouze na Vašem vkusu, sortiment je velmi široký, stačí si jen vybrat a doplnit Vaši jídelnu o tento kvalitní nábytek! Pro lepší zobrazení barev rozklikněte VZORNÍK nahoře,který,ale vždy zasíláme poštou.

  Tyto židle lze objednat v níže vyobrazených barevných odstínech:

       

 • VÝPRODEJ
 • Komody z masivu
 • Vitriny z masivu
 • TV stolky z masivu
 • Šatní skříně z masivu
 • Psací stoly z masivu
 • Knihovny z masivu
 • Rustikální komody z...
 • Rustikální vitríny z...
 • Rustikální TV stolky z...
 • Oblíbené produkty

Počet produktů: 1253

Zobrazení 1-30 z 1253 položek

Aktivní filtry