Filtrovat podle

Cena

Cena

  • 2 200,00 Kč - 33 000,00 Kč

PIREUS pracovna z masivu

Nábytek Pireus ( Více foto u Pireus nábytek z masivu, kliknutím se obrázek zvětší )

Luxusní nábytek v kvalitním provedení dubového masivu v kombinaci s dubovou dýhou, kde hlavní viditelné části jsou masiv.

Lze zakoupit celou sestavu nebo jednotlivé elementy.

Dodáváme v dekoru dub přírodní divoký ( divoký znamená, že v dřevě jsou úmyslně ponechány suky).

Nábytek je dodáván ve smontovaném stavu (pevnější, stabilnější, bez viditelných a estetiku kazících šroubů než skládačky)  zásuvky i dvířka jsou vybaveny systémem tlumení pro měkké a tiché zavírání. LED osvětleni je v ceně.

Povrch dřeva je upraven speciálním procesem HLOUBKOVÉHO kartáčování, který dodává nábytku jedinečný vzhled. Povrch je proveden se zahloubeními až 10 mm a následně kartáčován. Jde o ruční práci a každá dvířka jsou jedinečná a neopakující se!!! Povrch není hladký, při dotyku je krásně vidět struktura dubového dřeva. Kolekce PIREUS nabízí celou řadu samostatně prodejných prvků, díky kterým můžete zařizovat nejen pracovnu. Seznamte se s celou nabídkou a vytvořte si vlastní sestavu nábytku PIREUS. Nábytek je o něco dražší než jiné kolekce, ale je vysoce moderní a luxusní svým unikátním nápadem hloubkového kartáčování.

Na požádání ZASÍLÁME POŠTOU VZORKY ke zhlédnutí a omak, takže i bez návštěvy prodejny budete mít dokonalou představu o nábytku.

Hlídáme si konkurenci a garantujeme nejlepší cenu na trhu. Pokud někde nejdete lepší cenu i tuto cenu jsme schopni snížit.

pracovna z masivu

Počet produktů: 12

Zobrazení 1-12 z 12 položek

Aktivní filtry