Filtrovat podle

Cena

Cena

  • 2 190,00 Kč - 126 520,00 Kč

DENVER ložnice

Nábytek Denver ( kliknutím se obrázek zvětší )

Luxusní bytový nábytek v kvalitním provedení dubového CELOmasivu.

Lze zakoupit celou sestavu nebo jednotlivé elementy.

Dodáváme v dekoru dub divoký medový.

Nábytek je dodáván ve smontovaném stavu a zásuvky i dvířka jsou vybaveny systémem tlumení pro měkké a tiché zavírání. Police v prosklených částech jsou skleněné.

Nábytek z kolekce Dallas je vyrobena z vysoce kvalitního divokého dubu. Výhodou dřevěného nábytku je vlastně jeho neomezená životnost a je vždy v módní. Kromě toho je každý strom jiný, každá deska má jiné uspořádání suků, vláken dřeva, díky čemuž je nábytek jedinečný a neopakovatelný. Nábytek je vyráběn pod dohledem profesionálů, specializovaných truhlářů s mnohaletou praxí. Kolekce Dallas nabízí celou řadu samostatně prodejných prvků, díky kterým můžete zařizovat nejen ložnici, ale i pokoj pro přespání hostů. Seznamte se s celou nabídkou a vytvořte si vlastní sestavu nábytku Dallas.

Na požádání ZASÍLÁME POŠTOU VZORKY ke zhlédnutí a omak, takže i bez návštěvy prodejny budete mít dokonalou představu o nábytku.

Pokud jste se doklikali až na tento nábytek, je důležité, aby jste nám zavolali pro více informací. Garantujeme nejlepší cenu na trhu . Pokud někde nejdete lepší cenu i tuto cenu jsme schopni snížit.

ložnice z masivu

Počet produktů: 15

Zobrazení 1-15 z 15 položek

Aktivní filtry