Knihovna z masivu Atlanta 13
search
  • Knihovna z masivu Atlanta 13
  • Knihovna z masivu Atlanta 13

Knihovna z masivu Atlanta 13

23 720,00 Kč
S DPH
2 - 4 týdny
Počet

Knihovna masiv dub, rozměry š120 x v200 x h41. V dolní části 2 dvířka. Více info 608 711 722 , rohag@seznam.cz , masivnabytek@gmail.com

Po naplnění košíku uveďte typ dekoru do poznámky v sekci doprava.

ZDARMA sada LIVOS k ošetření nábytku v ceně 550 kč.

Pokud jste se doklikali až na tento nábytek určitě nám zavolejte cenově se to vyplatí! Hlídáme si konkurenci a garantujeme nejlepší cenu na trhu. Pokud někde nejdete lepší cenu i tuto cenu jsme schopni snížit.

Více foto detailu i popisu viz hlavní popis kolekce Atlanta.

Dub je královské tvrdé dřevo které se pro trvanlivost a krásu nejčastěji používá k výrobě luxusního nábytku proto neváhejte investovat do nábytku Atlanta. Knihovna Typ 13 skvěle vynikne jako samostatný prvek, ale díky tomu, že pochází z celé série nábytku Atlanta, ji snadno budete moci doplnit dalšími komponenty ve stejném designu a vybavit tak obývák nebo i ložnici v jednotném stylu.

Knihovnu můžete použít jak do obývacího pokoje kde si můžete vystavit skleničky, hrníčky nebo i suvenýry s vašich cest. V pracovně do ní zase snadno umístíte složky s vašimi dokumenty. Pokud by vám šest polic nestačilo je možno si i polici dokoupit. Za plnými dvířky je vždy police kterou je také možno dokoupit pokud by jedna nestačila.

Tuto knihovnu si okamžitě zamilujete pro nezaměnitelnou krásu divokého kartáčovaného dubu, špičkové řemeslné zpracování i charakteristickou vůni, dřevěného dubového nábytku.

Návrh renomovaného zahraničního designéra knihovně vtiskl vzdušný styl s minimalistickým pojetím a jemně zaoblenými hranami.

Vrchní deska knihovny byla vyrobena z kvalitního masivního dubu. Masív je použitý i na předních částech boku komody- všimněte si toho při pohledu na bok. Pevný korpus je z dubové dýhy a zadní stěna z dřevěné překližky. Při výrobě knihovny byly využity ty nejkvalitnější materiály, s jakými se v současné době při výrobě nábytku setkáte.

Dubová knihovna Typ 13 je jedním z prvků kolekce Atlanta. Jedná se o jedinečnou sérii dubového nábytku, pro kterou je charakteristické minimalistické pojetí s moderním nádechem, unikátní vzhled se zaoblenými rohy a především kvalitní zpracování dubového masivu, jehož povrch je upraven metodou kartáčování.

Kartáčování - během této úpravy je z povrchu dřeva záměrně odstraněna měkká, jarní, část, takže povrch pak tvoří tvrdší složka dřeva. Díky ní si pak masiv získá originální vzhled s nezaměnitelnou kresbou a vůní. Při každém dotyku ucítíte vystouplou strukturu masivu divokého dubu.

Díky povrchové úpravě olejem a voskem je nábytek vice ekologický než při lakovaném provedení. Využíváme výhradně renomovaný olej a vosk německého výrobce Livos.

Tuto elegantní knihovnu nabízíme buď ve tmavém odstínu dub PÁLENÝ, anebo ve světlém, přírodním provedení dub NATURA. Vyberte si dle svého vkusu ideální odstín.

AT-13
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.