Noční stolek z masivu Atlanta 82
search
  • Noční stolek z masivu Atlanta 82
  • Noční stolek z masivu Atlanta 82

Noční stolek z masivu Atlanta 82

6 110,00 Kč
S DPH
2 - 4 týdny
Počet

Noční stolek z masivu dub, rozměry š55 x v43 x h38. Noční stolek má dva šuplíky. Více info 608 711 722 , rohag@seznam.cz , masivnabytek@gmail.com

Po naplnění košíku uveďte typ dekoru do poznámky v sekci doprava.

ZDARMA sada LIVOS k ošetření nábytku v ceně 550 kč.

Pokud jste se doklikali až na tento nábytek určitě nám zavolejte cenově se to vyplatí! Hlídáme si konkurenci a garantujeme nejlepší cenu na trhu. Pokud někde nejdete lepší cenu i tuto cenu jsme schopni snížit.

Více foto detailu i popisu viz hlavní popis kolekce Atlanta.

Chcete se cítit dobře ve vaší ložnici a mít dostatek odkládacího prostoru pro knihu nebo noční lampičku? Řešením je noční stolek Typ 82. Díky tomu, že pochází z celé série nábytku Atlanta, jej snadno můžete doplnit dalším nábytek ve stejném designu a vybavit tak ložnici v jednotném minimalistickém stylu.

Návrh renomovaného zahraničního designéra vtiskl nočnímu stolku vzdušný styl s minimalistickým pojetím a jemně zaoblenými hranami.

Vrchní deska nočního stolku byla vyrobena z kvalitního masivního divokého dubu. Masív je použitý i na předních částech boku nočního stolku - všimněte si toho při pohledu na bok. Pevný korpus je z dubové dýhy a zadní stěna z dřevěné překližky. Dále i vnitřní části šuplíku jsou z překližky což je kvalitnější materiál.  Při výrobě nočního stolku byly využity ty nejkvalitnější materiály, s jakými se v současné době při výrobě nábytku setkáte. Povrch je upraven kartáčováním.

Kartáčování - během této úpravy je z povrchu dřeva záměrně odstraněna měkká, jarní, část, takže povrch pak tvoří tvrdší složka dřeva. Díky ní si pak masiv získá originální vzhled s nezaměnitelnou kresbou a vůní. Při každém dotyku ucítíte vystouplou strukturu masivu divokého dubu.

Díky povrchové úpravě olejem a voskem je nábytek vice ekologický než při lakovaném provedení. Využíváme výhradně renomovaný olej a vosk německého výrobce Livos.

Tento masivní noční stolek nabízíme buď ve tmavém odstínu dub PÁLENÝ, anebo ve světlém, přírodním provedení dub NATURA. Vyberte si dle svého vkusu ideální odstín.

AT-82
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.