Konferenční stolek z CELOmasivu Atlanta 67
search
  • Konferenční stolek z CELOmasivu Atlanta 67
  • Konferenční stolek z CELOmasivu Atlanta 67

Konferenční stolek z CELOmasivu Atlanta 67

11 630,00 Kč
S DPH
2 - 4 týdny
Počet

Moderní konferenční stolek z CELOmasivu dub. Rozměry š120 x v45 x h75. Více info 608 711 722 , rohag@seznam.cz , masivnabytek@gmail.com

Po naplnění košíku uveďte typ dekoru do poznámky v sekci doprava.

ZDARMA sada LIVOS k ošetření nábytku v ceně 550 kč.

Pokud jste se doklikali až na tento nábytek určitě nám zavolejte cenově se to vyplatí! Hlídáme si konkurenci a garantujeme nejlepší cenu na trhu. Pokud někde nejdete lepší cenu i tuto cenu jsme schopni snížit.

Více foto detailu i popisu viz hlavní popis kolekce Atlanta.

Královské tvrdé dubové dřevo které se pro trvanlivost a krásu nejčastěji používá k výrobě luxusního nábytku proto neváhejte investovat do nábytku Atlanta. Konferenční stolek Typ 67 skvěle vynikne i jako samostatný prvek, ale díky tomu, že pochází z celé série nábytku Atlanta, ji snadno budete moci doplnit dalšími komponenty ve stejném designu a vybavit tak obývák v jednotném minimalistickém stylu.

Návrh renomovaného zahraničního designéra vtiskl stolku vzdušný styl s minimalistickým pojetím a jemně zaoblenými hranami.

Vrchní deska konferenčního stolku byla vyrobena z kvalitního masivního divokého dubu. Díky tomu je tento konferenční stolek při bežném používáni nezničitelný. I kdyby jste horní desku nějak poškodili kdykoliv se dá přebrousit a je pak zase nová. Při výrobě konferenčního stolku byly využity ty nejkvalitnější materiály, s jakými se v současné době při výrobě nábytku setkáte. Povrch je upraven kartáčováním.

Kartáčování - během této úpravy je z povrchu dřeva záměrně odstraněna měkká, jarní, část, takže povrch pak tvoří tvrdší složka dřeva. Díky ní si pak masiv získá originální vzhled s nezaměnitelnou kresbou a vůní. Při každém dotyku ucítíte vystouplou strukturu masivu divokého dubu.

Díky povrchové úpravě olejem a voskem je nábytek vice ekologický než při lakovaném provedení. Využíváme výhradně renomovaný olej a vosk německého výrobce Livos.

Tento masivní konferenční stolek nabízíme buď ve tmavém odstínu dub PÁLENÝ, anebo ve světlém, přírodním provedení dub NATURA. Vyberte si dle svého vkusu ideální odstín.

Na požádání ZASÍLÁME POŠTOU VZORKY ke zhlédnutí odstínu a omak, takže i bez návštěvy prodejny budete mít dokonalou představu o nábytku.

AT-67
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.