Šatní skříň z masivu Atlanta 02
search
  • Šatní skříň z masivu Atlanta 02
  • Šatní skříň z masivu Atlanta 02
  • Šatní skříň z masivu Atlanta 02

Šatní skříň z masivu Atlanta 02

23 870,00 Kč
S DPH
2 - 4 týdny
Počet

Šatní skříň z masivu, rozměry š105 x v222 x h61. Skříň je bez osvětlení. Možno dokoupit police do vnitřních prostoru. Více info 608 711 722 , rohag@seznam.cz , masivnabytek@gmail.com

Po naplnění košíku uveďte typ dekoru do poznámky v sekci doprava.

ZDARMA sada LIVOS k ošetření nábytku v ceně 550 kč.

Pokud jste se doklikali až na tento nábytek určitě nám zavolejte cenově se to vyplatí! Hlídáme si konkurenci a garantujeme nejlepší cenu na trhu. Pokud někde nejdete lepší cenu i tuto cenu jsme schopni snížit.

Více foto detailu i popisu viz hlavní popis kolekce Atlanta.

Chcete se cítit dobře ve vaší ložnici a mít dostatek úložného prostoru pro povlečení nebo polštáře? Řešením je šatní skříň Typ 02. Díky tomu, že pochází z série nábytku Atlanta, jej snadno můžete doplnit dalším nábytek ve stejném designu a vybavit tak ložnici v jednotném stylu.

Tato masivní šatní skříň z dubu upoutá nejen svým sympatickým designem ale také materiálem z kterého je vyrobena. Kartáčovaný masív dubu. Skříň je dodavaná v rozloženém stavu s návodem na složení.

Kartáčování - během této úpravy je z povrchu dřeva záměrně odstraněna měkká, jarní, část, takže povrch pak tvoří tvrdší složka dřeva. Díky ní si pak masiv získá originální vzhled s nezaměnitelnou kresbou a vůní. Při každém dotyku ucítíte vystouplou strukturu masivu divokého dubu.

Díky povrchové úpravě olejem a voskem je tato šatní skříň vice ekologická než při lakovaném provedení. Využíváme výhradně renomovaný olej a vosk německého výrobce Livos.

Tuto masivní šatní skříň nabízíme buď ve tmavém odstínu dub PÁLENÝ, anebo ve světlém, přírodním provedení dub NATURA. Vyberte si dle svého vkusu ideální odstín.

AT-02
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.