Kosmetický stolek z masivu Atlanta 55
search
  • Kosmetický stolek z masivu Atlanta 55
  • Kosmetický stolek z masivu Atlanta 55
  • Kosmetický stolek z masivu Atlanta 55

Kosmetický stolek z masivu Atlanta 55

9 000,00 Kč
S DPH
2 - 4 týdny
Počet

Kosmetický stolek z masivu. Rozměry š120 x v78 x h45. Více info 608 711 722 , rohag@seznam.cz , masivnabytek@gmail.com

Po naplnění košíku uveďte typ dekoru do poznámky v sekci doprava.

ZDARMA sada LIVOS k ošetření nábytku v ceně 550 kč.

Pokud jste se doklikali až na tento nábytek určitě nám zavolejte cenově se to vyplatí! Hlídáme si konkurenci a garantujeme nejlepší cenu na trhu. Pokud někde nejdete lepší cenu i tuto cenu jsme schopni snížit.

Vybrali jste si domů nábytek do ložnice z kolekce Atlanta ? Určitě dobrá volba neváhejte ještě objednat kosmetický stolek. Svým designem příjemně zútulní prázdné místo v místnosti a získáte i úložný a odkládací prostor.

Masiv divokého dubu je povrchově speciálně a důkladně upravený metodou kartáčování. Pomocí speciálních kartáčů je z povrchu odstraněno tzv. měkké (jarní) dřevo a vytvořena struktura s vystouplou, tvrdší složkou dřeva, která zvýrazňuje jeho kresbu. Právě tvrdší část dřeva, která zůstává na povrchu, propůjčuje výslednému produktu větší tvrdost, delší životnost a originální vzhled. Při každém dotyku ucítíte působivou strukturu přírodního dřeva.

Díky povrchové úpravě olejem a voskem je nábytek vice ekologický než při lakovaném provedení. Využíváme výhradně renomovaný olej a vosk německého výrobce Livos.

Tuto elegantní polici nabízíme buď ve tmavém odstínu dub PÁLENÝ, anebo ve světlém, přírodním provedení dub NATURA. Vyberte si dle svého vkusu ideální odstín.

AT-55
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.