TV stolek z masivu Atlanta 21
search
  • TV stolek z masivu Atlanta 21
  • TV stolek z masivu Atlanta 21
  • TV stolek z masivu Atlanta 21

TV stolek z masivu Atlanta 21

16 130,00 Kč
S DPH
2 - 4 týdny
Počet

TV stolek z masivu dub, rozměry š120 x v47 x h50. Má 2 šuplíky. Rozměry otevřené police š56,5 x h42 x v16 horní lištu je možno odšroubovat a pak znovu přišroubovat.

Více info 608 711 722 , rohag@seznam.cz , masivnabytek@gmail.com

Po naplnění košíku uveďte typ dekoru do poznámky v sekci doprava.

ZDARMA sada LIVOS k ošetření nábytku v ceně 550 kč.

Pokud jste se doklikali až na tento nábytek určitě nám zavolejte cenově se to vyplatí! Hlídáme si konkurenci a garantujeme nejlepší cenu na trhu. Pokud někde nejdete lepší cenu i tuto cenu jsme schopni snížit.

Více foto detailu i popisu viz hlavní popis kolekce Atlanta.

Královské dřevo dub se pro tvrdost, trvanlivost a krásu nejčastěji používá k výrobě luxusního nábytku proto neváhejte investovat do nábytku Atlanta. TV stolek Typ 21 skvěle vynikne jako samostatný prvek, ale díky tomu, že pochází z celé série nábytku Atlanta, ji snadno budete moci doplnit dalšími komponenty ve stejném designu a vybavit tak obývák nebo i ložnici v jednotném stylu.

Tento TV stolek si okamžitě zamilujete pro nezaměnitelnou krásu divokého kartáčovaného dubu, špičkové řemeslné zpracování i charakteristickou vůni, dřevěného dubového nábytku. Otvory pro kabely jsou u otevřených polic již vyrobeny.

Návrh renomovaného zahraničního designéra TV stolku vtiskl vzdušný styl s minimalistickým pojetím a jemně zaoblenými hranami. Dojem vzdušnosti umocňuje systém bezuchytkového otevírání dvířek.

Vrchní deska a přední části TV stolku byly vyrobeny z kvalitního masivního dubu. Masív je použitý i na předních částech boku TV stolku - všimněte si toho při pohledu na bok. Pevný korpus je z dubové dýhy a zadní stěna z dřevěné překližky. Dále i vnitřní části šuplíku jsou z překližky což je kvalitnější materiál. Při výrobě TV stolku byly využity ty nejkvalitnější materiály, s jakými se v současné době při výrobě nábytku setkáte.

Dubový TV stolek Typ 21 je jedním z prvků kolekce Atlanta. Jedná se o jedinečnou sérii dubového nábytku, pro kterou je charakteristické minimalistické pojetí s moderním nádechem, unikátní vzhled se zaoblenými rohy a především kvalitní zpracování dubového masivu, jehož povrch je upraven metodou kartáčování.

Kartáčování - během této úpravy je z povrchu dřeva záměrně odstraněna měkká, jarní, část, takže povrch pak tvoří tvrdší složka dřeva. Díky ní si pak masiv získá originální vzhled s nezaměnitelnou kresbou a vůní. Při každém dotyku ucítíte vystouplou strukturu masivu divokého dubu.

Díky povrchové úpravě olejem a voskem je nábytek vice ekologický než při lakovaném provedení. Využíváme výhradně renomovaný olej a vosk německého výrobce Livos.

Tento elegantní masivní TV stolek nabízíme buď ve tmavém odstínu dub PÁLENÝ, anebo ve světlém, přírodním provedení dub NATURA. Vyberte si dle svého vkusu ideální odstín.

AT-21
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.