Komoda z masivu Atlanta 44
search
  • Komoda z masivu Atlanta 44
  • Komoda z masivu Atlanta 44
  • Komoda z masivu Atlanta 44
  • Komoda z masivu Atlanta 44

Komoda z masivu Atlanta 44

20 920,00 Kč
S DPH
2 - 4 týdny
Počet
Vystaveno

Komoda z masivu dub, rozměry š120 x v92 x h41. V horní části dva šuplíky a pod nimi jsou dvířka. Více info 608 711 722 , rohag@seznam.cz , masivnabytek@gmail.com

Po naplnění košíku uveďte typ dekoru do poznámky v sekci doprava.

ZDARMA sada LIVOS k ošetření nábytku v ceně 550 kč.

Pokud jste se doklikali až na tento nábytek určitě nám zavolejte cenově se to vyplatí! Hlídáme si konkurenci a garantujeme nejlepší cenu na trhu. Pokud někde nejdete lepší cenu i tuto cenu jsme schopni snížit.

Více foto detailu i popisu viz hlavní popis kolekce Atlanta.

Dub je královské tvrdé dřevo které se pro trvanlivost a krásu nejčastěji používá k výrobě luxusního nábytku proto neváhejte investovat do nábytku Atlanta. Komoda Typ 44 skvěle vynikne jako samostatný prvek, ale díky tomu, že pochází z celé série nábytku Atlanta, ji snadno budete moci doplnit dalšími komponenty ve stejném designu a vybavit tak obývák nebo i ložnici v jednotném stylu.

Ve vrchní části jsou dva šuplíky a za dřevěnými dvířky najdete dřevěné police. Koupí Komody tedy získáte dostatek úložného prostoru.

Tuto komodu si okamžitě zamilujete pro nezaměnitelnou krásu divokého kartáčovaného dubu, špičkové řemeslné zpracování i charakteristickou vůni, dřevěného dubového nábytku.

Návrh renomovaného zahraničního designéra komodě vtiskl vzdušný styl s minimalistickým pojetím a jemně zaoblenými hranami. Dojem vzdušnosti umocňuje systém bezuchytkového otevírání dvířek.

Vrchní deska a přední části komody byly vyrobeny z kvalitního masivního dubu. Masív je použitý i na předních částech boku komody - všimněte si toho při pohledu na bok. Pevný korpus je z dubové dýhy a zadní stěna z dřevěné překližky. Dále i vnitřní části šuplíku jsou z překližky což je kvalitnější materiál. Při výrobě komody byly využity ty nejkvalitnější materiály, s jakými se v současné době při výrobě nábytku setkáte.

Dubová komoda Typ 44 je jedním z prvků kolekce Atlanta. Jedná se o jedinečnou sérii dubového nábytku, pro kterou je charakteristické minimalistické pojetí s moderním nádechem, unikátní vzhled se zaoblenými rohy a především kvalitní zpracování dubového masivu, jehož povrch je upraven metodou kartáčování.

Kartáčování - během této úpravy je z povrchu dřeva záměrně odstraněna měkká, jarní, část, takže povrch pak tvoří tvrdší složka dřeva. Díky ní si pak masiv získá originální vzhled s nezaměnitelnou kresbou a vůní. Při každém dotyku ucítíte vystouplou strukturu masivu divokého dubu.

Díky povrchové úpravě olejem a voskem je nábytek vice ekologický než při lakovaném provedení. Využíváme výhradně renomovaný olej a vosk německého výrobce Livos.

Tuto elegantní komodu nabízíme buď ve tmavém odstínu dub PÁLENÝ, anebo ve světlém, přírodním provedení dub NATURA. Vyberte si dle svého vkusu ideální odstín.

AT-44
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.