Police z masivu Atlanta 31
search
  • Police z masivu Atlanta 31

Police z masivu Atlanta 31

3 610,00 Kč
S DPH
2 - 4 týdny
Počet

Police z masivu dub, rozměry š115 x v22 x h20. Více info 608 711 722 , rohag@seznam.cz , masivnabytek@gmail.com

Po naplnění košíku uveďte typ dekoru do poznámky v sekci doprava.

Vybrali jste si domů nábytek do obyváku nebo ložnice z kolekce Atlanta ? Určitě dobrá volba neváhejte ještě objednat dubovou polici. Svým designem příjemně zútulní prázdné místo na zdi, a coby odkládací plochu nabídne police o šířce 115 cm, kterou můžete využít k vystavení dekorací nebo rodinných fotografií.

Ocenili byste další odkládací plochy? Dokoupením police Typ 32 s šířkou 174 cm je získáte!

Masiv divokého dubu je povrchově speciálně a důkladně upravený metodou kartáčování. Pomocí speciálních kartáčů je z povrchu odstraněno tzv. měkké (jarní) dřevo a vytvořena struktura s vystouplou, tvrdší složkou dřeva, která zvýrazňuje jeho kresbu. Právě tvrdší část dřeva, která zůstává na povrchu, propůjčuje výslednému produktu větší tvrdost, delší životnost a originální vzhled. Při každém dotyku ucítíte působivou strukturu přírodního dřeva.

Díky povrchové úpravě olejem a voskem je nábytek vice ekologický než při lakovaném provedení. Využíváme výhradně renomovaný olej a vosk německého výrobce Livos.

Tuto elegantní polici nabízíme buď ve tmavém odstínu dub PÁLENÝ, anebo ve světlém, přírodním provedení dub NATURA. Vyberte si dle svého vkusu ideální odstín.

AT-31
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.