Vitrína z masivu Atlanta 45
search
  • Vitrína z masivu Atlanta 45
  • Vitrína z masivu Atlanta 45

Vitrína z masivu Atlanta 45

21 860,00 Kč
S DPH
2 - 4 týdny
Počet

Vitrína z masivu dub, rozměry š100 x v137 x h41. 1 dvířka prosklená 3 dvířka plné. Za příplatek 500 kč s dph osvětlení. Více info 608 711 722 , rohag@seznam.cz , masivnabytek@gmail.com

Po naplnění košíku uveďte typ dekoru do poznámky v sekci doprava.

ZDARMA sada LIVOS k ošetření nábytku v ceně 550 kč.

Pokud jste se doklikali až na tento nábytek určitě nám zavolejte cenově se to vyplatí! Hlídáme si konkurenci a garantujeme nejlepší cenu na trhu. Pokud někde nejdete lepší cenu i tuto cenu jsme schopni snížit.

Více foto detailu i popisu viz hlavní popis kolekce Atlanta.

Pokud se chcete doma cítit opravdu dobře a hezky neváhejte investovat do nábytku Atlanta. Vitrína Typ 45 skvěle vynikne jako samostatný prvek, ale díky tomu, že pochází z celé série nábytku Atlanta, ji snadno budete moci doplnit dalšími komponenty ve stejném designu a vybavit tak obývák v jednotném stylu.

Ve vrchní části je jedna skleněná police a za dřevěnými dvířky najdete dřevěné police. Koupí vitríny tedy získáte jak výstavní prostor, tak úložné místo pro věci, které nemají být na první pohled vidět.

Vitrínu si okamžitě zamilujete pro nezaměnitelnou krásu divokého kartáčovaného dubu, špičkové řemeslné zpracování i charakteristickou vůni, dřevěného dubového nábytku.

Návrh renomovaného zahraničního designéra vitríně vtiskl vzdušný styl s minimalistickým pojetím a jemně zaoblenými hranami. Dojem vzdušnosti umocňuje systém bezuchytkového otevírání dvířek.

Vrchní deska a přední části vitríny byly vyrobeny z kvalitního masivního dubu. Masív je použitý i na předních částech boku vitríny. Pevný korpus je z dubové dýhy a zadní stěna z dřevěné překližky. Dále i vnitřní části šuplíku jsou z překližky což je kvalitnější materiál. Při výrobě vitríny byly využity ty nejkvalitnější materiály, s jakými se v současné době při výrobě nábytku setkáte.

Dubová vitrína Typ 45 je jedním z prvků kolekce Atlanta. Jedná se o jedinečnou sérii dubového nábytku, pro kterou je charakteristické minimalistické pojetí s moderním nádechem, unikátní vzhled se zaoblenými rohy a především kvalitní zpracování dubového masivu, jehož povrch je upraven metodou kartáčování.

Kartáčování - během této úpravy je z povrchu dřeva záměrně odstraněna měkká, jarní, část, takže povrch pak tvoří tvrdší složka dřeva. Díky ní si pak masiv získá originální vzhled s nezaměnitelnou kresbou a vůní. Při každém dotyku ucítíte vystouplou strukturu masivu divokého dubu.

Díky povrchové úpravě olejem a voskem je nábytek vice ekologický než při lakovaném provedení. Využíváme výhradně renomovaný olej a vosk německého výrobce Livos.

Tuto elegantní vitrínu nabízíme buď ve tmavém odstínu dub PÁLENÝ, anebo ve světlém, přírodním provedení dub NATURA. Vyberte si dle svého vkusu ideální odstín.

AT-45
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.