Skříňka předsíňová z masivu Denver 60
search
  • Skříňka předsíňová z masivu Denver 60
  • Skříňka předsíňová z masivu Denver 60

Skříňka předsíňová z masivu Denver 60

10 707,00 Kč
S DPH
2 - 4 týdny
Počet

Skříňka předsíňová CELOmasiv dub, rozměry š85 x v48 x h39. Má 1 šuplík a měkký sedák. Více info 608 711 722 , rohag@seznam.cz , masivnabytek@gmail.com

ZDARMA sada LIVOS k ošetření nábytku v ceně 550 kč.

Pokud jste se doklikali až na tento nábytek určitě nám zavolejte cenově se to vyplatí! Hlídáme si konkurenci a garantujeme nejlepší cenu na trhu. Pokud někde nejdete lepší cenu i tuto cenu jsme schopni snížit.

Více foto detailu i popisu viz hlavní popis kolekce Denver.

Chcete aby každý kdo k Vám přijde už hned v první časti vašeho domu nebo bytu byl překvapený krásou vašeho nábytku? Neváhejte proto nad touto kolekcí. Luxusní skříňka pro vaší chodbu nebo předsíň. Díky tomu, že pochází z celé série kolekce Denver, ji snadno můžete doplnit dalším nábytkem ve stejném designu a vybavit tak prostor v jednotném stylu.

Tato 100%masivní skříňka z dubu upoutá nejen svým sympatickým designem ale také materiálem z kterého je vyrobena. Je vyrobena z 100%masivního dubu s úmyslným ponecháním suku ve dřevě čímž se zdůrazní krása dřeva. K ošetření dřeva využíváme výhradně přípravky kvalitního německého výrobce Livos. Jejich použitím je zvýrazněna krása přírodního dřeva.

Má jeden šuplík pod ním otevřený prostor. Součástí je i měkký sedák. Vnitřní části šuplíku jsou z překližky což je kvalitnější materiál. Nechybí ani systém tichého dovírání šuplíku soft-close.

Takovýto výrobek se může stát i rodinným dědictvím které přejde na další generaci.

DEN 60
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.