Filtrovat podle

Cena

Cena

  • 11 000,00 Kč - 20 400,00 Kč

KINGA pracovna z masivu

Nábytek KINGA ( Více foto u rustikální nábytek Kinga, kliknutím se obrázek zvětší )

Rustikální nábytek Kinga z masivu: dub v kombinaci s dřevěnou dýhou. Samozřejmostí je vysoká úroveň řemeslného zpracování a kvalitní materiál - masiv dub. Je použitý výběrový dub bez suků. Možno objednat i bez dřevěné mřížky. Dále je možnost i výroby atypu například polic na zeď kulatých nožek úprava rozměrů a nebo i otevřených provedení bez dvířek. K nábytku se hodí níže vyobrazené konferenční stolky ,stoly a židle téhož výrobce. Nábytek je dodáván vcelku. Nábytek lze také kombinovat barevně například teď velice módni provedeni PROVANCE (viz foto ) cena zůstává nezměněna.

DULEŽITÉ : Vyobrazené rustikální sedací soupravy mají naprosto stejné dřevo i moření a tvoří tak s nábytkem uceleny komplet a proto je možno dovybavit pracovnu i sedací soupravou.

Na požádání ZASÍLÁME POŠTOU VZORKY ke zhlédnutí a omak, takže i bez návštěvy prodejny budete mít dokonalou představu o nábytku.

Hlídáme si konkurenci a garantujeme nejlepší cenu na trhu. Pokud někde nejdete lepší cenu i tuto cenu jsme schopni snížit.

Tento systém lze objednat v níže vyobrazených barevných odstínech:

     

pracovna z masivu

Počet produktů: 8

Zobrazení 1-8 z 8 položek

Aktivní filtry