Filtrovat podle

Cena

Cena

  • 4 900,00 Kč - 84 780,00 Kč

LOFT nábytek z CELOmasivu

Nábytek Loft ( kliknutím se obrázek zvětší )

Luxusní CELOmasivní bytový nábytek v kvalitním provedení dubového masivu.

Dodáváme v dekorech 03 nebo DX viz fota.

Nábytek je dodáván ve smontovaném stavu a zásuvky i dvířka jsou vybaveny systémem tlumení pro měkké a tiché zavírání.

Elegantní dubová obývací sestava z masivu. Moderní design zdůrazněný  barvami sukatého dubu přinese do vašeho domova pozitivní energii. Černé hliníkové rámy jsou vyplněny kovovou síťovinou s jednoduchými kovovými úchytkami. U této kolekce jsou zdůrazněny přirozené vlastnosti dřeva a to suky a mírné praskliny. Kolekce LOFT nabízí celou řadu samostatně prodejných prvků, díky kterým můžete zařizovat nejen obývací pokoj, ale také jídelnu. Seznamte se s celou nabídkou a vytvořte si vlastní sestavu nábytku LOFT. 

Nábytek je vyrobený ze 100% masivního dubového dřeva, které je považováno za královské tvrdé dřevo. Investicí do takového dřeva získáte nábytek, jehož trvanlivost je vlastně neomezená a vzhled ohromí nejen Vás, ale i vaše kamarády nebo známe.

Na požádání ZASÍLÁME POŠTOU VZORKY ke zhlédnutí a omak takže, i bez návštěvy prodejny budete mít dokonalou představu o nábytku.

 Hlídáme si konkurenci a garantujeme nejlepší cenu na trhu. Pokud někde nejdete lepší cenu i tuto cenu jsme schopni snížit.

obývací pokoj, jídelna, nábytek do obýváku, nábytek do jídelny, obývací pokoj z masivu, jídelna z masivu, nábytek z masivu, masivní nábytek

Počet produktů: 9

Zobrazení 1-9 z 9 položek

Aktivní filtry