Vitrína z masivu Vigo 10L
search
  • Vitrína z masivu Vigo 10L
  • Vitrína z masivu Vigo 10L

Vitrína z masivu Vigo 10L

17 690,00 Kč
S DPH
2 - 4 týdny
Počet

Vitrína z masivu dub, rozměry š55 x v201 x h39. Jedny dvířka panty vlevo. Osvětlení je v ceně. Více info 608 711 722 , rohag@seznam.cz , masivnabytek@gmail.com

ZDARMA sada LIVOS k ošetření nábytku v ceně 550 kč.

Pokud jste se doklikali až na tento nábytek určitě nám zavolejte cenově se to vyplatí! Hlídáme si konkurenci a garantujeme nejlepší cenu na trhu. Pokud někde nejdete lepší cenu i tuto cenu jsme schopni snížit.

Více foto detailu viz hlavní popis kolekce Vigo.

Luxusní dubová vitrína z kolekce Vigo s nádherným moderním designem a šikmě slícovanými rohy. Dubový nábytek Vigo je určen především do obývacího pokoje, kde v rámci typů nábytku najdete televizní komody, vitríny, regály a nápaditý konferenční stolek.

Vitrína Vigo se dodává již smontovaná. Vitrína má 1 prosklená dvířka, kde ve vnitřní části za sklem se nacházejí dvě skleněné police a tři dřevěné police. Součástí je už i osvětlení zadní části, kde nádherně vynikne dubové stěna s parketovým 3D vzorem což podtrhuje luxus této kolekce nábytku. Dveře mají panty na levé straně.

Dubové dřevo je královský materiál, který se používá již staletí a jeho kvalita je ověřená generacemi. Dřevěný nábytek lety spěje do krásy a získává na jedinečné hodnotě. Dubové dřeva má vynikající vlastnosti a je zárukou dokonalého přírodního nábytku.

Přední části vitríny byly vyrobeny z kvalitního masivního dubu. Pevný korpus je z dubové dýhy a zadní stěna z dřevěné překližky. Při výrobě vitríny byly využity ty nejkvalitnější materiály, s jakými se v současné době při výrobě nábytku setkáte. Samozřejmostí jsou dvířka a šuplíky s tichým zavíráním soft-close. 

Díky povrchové úpravě olejem a voskem je nábytek vice ekologický než při lakovaném provedení. Využíváme výhradně renomovaný olej a vosk německého výrobce Livos.

VIG 10
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.