Vitrína z masivu Mosaic 10
search
  • Vitrína z masivu Mosaic 10
  • Vitrína z masivu Mosaic 10

Vitrína z masivu Mosaic 10

14 430,00 Kč
S DPH
2 - 4 týdny
Počet

Vitrína z masivu dub v kombinaci s dýhou, rozměry š67 x v196 x h42. Osvětlení je za příplatek. Více info 608 711 722 , rohag@seznam.cz , masivnabytek@gmail.com

Hlídáme si konkurenci a garantujeme nejlepší cenu na trhu. Pokud někde nejdete lepší cenu i tuto cenu jsme schopni snížit.

Více foto detailu viz hlavní popis kolekce Mosaic.

Vybíráte si nábytek do vašeho obýváku nebo jídelny? Tato kolekce nábytku Mosaic je určena pro náročné uživatele. Vysoká jednodveřová vitrína z kolekce Mosaic skvěle vynikne jako samostatný prvek, ale díky tomu, že pochází z celé série nábytku Mosaic, ji snadno budete moci doplnit dalšími komponenty ve stejném designu a vybavit tak obývák nebo jídelnu v jednotném stylu.

Tato kolekce nábytku vyniká použitím ceněného dubového dřeva v dekoru dub medový a velice nápaditým bočním prosklením což zvýrazňuje modernost této kolekce. Dále je tato kolekce jedinečná použitím neobvyklého dekorativního prvku mozaikové dekorace zadních části prosklení.

Vnitřní uspořádání viz foto. Koupí vitríny tedy získáte jak výstavní prostor, tak úložné místo pro věci, které nemají být na první pohled vidět. Snadné otevírání dvířek je řešeno decentními kovovými úchytkami.

Přední části vitríny byly vyrobeny z kvalitního masivního ceněného dubu. Vnější části horních a bočních ploch jsou odýhované na vnitřní málo viditelné časti byla použita folie která je sladěna s použitým dubovým dřevem. Při výrobě vitríny byly využity ty nejkvalitnější materiály, s jakými se v současné době při výrobě nábytku setkáte.

Díky povrchové úpravě olejem je nábytek vice ekologický než při lakovaném provedení. 

MOS 10
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.