TV stolek z masivu Mosaic 24
search
  • TV stolek z masivu Mosaic 24
  • TV stolek z masivu Mosaic 24

TV stolek z masivu Mosaic 24

6 340,00 Kč
S DPH
2 - 4 týdny
Počet

TV stolek z masivu dub v kombinaci s dýhou, rozměry š135 x v46 x h42. Má dva šuplíky. Více info 608 711 722 , rohag@seznam.cz , masivnabytek@gmail.com

Hlídáme si konkurenci a garantujeme nejlepší cenu na trhu. Pokud někde nejdete lepší cenu i tuto cenu jsme schopni snížit.

Více foto detailu viz hlavní popis kolekce Mosaic.

Máte rádi chvíle, kdy si po náročném pracovním dni odpočinete v pohodlí domova u televize? TV skříňka z kolekce Mosaic vám umožní vytvořit pohodlnou a elegantní relaxační zónu. TV stolek z kolekce Mosaic skvěle vynikne jako samostatný prvek, ale díky tomu, že pochází z celé série nábytku Mosaic, ji snadno budete moci doplnit dalšími komponenty ve stejném designu a vybavit tak obývák jednotném stylu.

Tato kolekce nábytku vyniká použitím ceněného dubového dřeva v dekoru dub medový a velice nápaditým bočním prosklením což zvýrazňuje modernost této kolekce. Dále je tato kolekce jedinečná použitím neobvyklého dekorativního prvku mozaikové dekorace zadních části prosklení.

Vnitřní uspořádání viz foto. Koupí TV stolku tedy získáte prostor pro umístění vaši televize i elektroniky. Snadné otevírání dvířek je řešeno decentními kovovými úchytkami.

Přední části TV stolku byly vyrobeny z kvalitního masivního ceněného dubu. Vnější části horních a bočních ploch jsou odýhované na vnitřní málo viditelné časti byla použita folie která je sladěna s použitým dubovým dřevem. Při výrobě TV stolku byly využity ty nejkvalitnější materiály, s jakými se v současné době při výrobě nábytku setkáte.

Díky povrchové úpravě olejem je nábytek vice ekologický než při lakovaném provedení. 

MOS 24
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.