Vitrína z masivu Lagos 45
search
  • Vitrína z masivu Lagos 45
  • Vitrína z masivu Lagos 45
  • Vitrína z masivu Lagos 45

Vitrína z masivu Lagos 45

16 260,00 Kč
S DPH
2 - 4 týdny
Počet

Vitrína z masivu dub v kombinaci s dýhou, rozměry š91 x v140 x h38. Osvětlení je za příplatek. Více info 608 711 722 , rohag@seznam.cz , masivnabytek@gmail.com

ZDARMA sada LIVOS k ošetření nábytku v ceně 550 kč.

Pokud jste se doklikali až na tento nábytek určitě nám zavolejte vyplatí se to! Hlídáme si konkurenci a garantujeme nejlepší cenu na trhu. Pokud někde nejdete lepší cenu i tuto cenu jsme schopni snížit.

Více foto detailu viz hlavní popis kolekce Lagos.

Líbí se Vám nábytek v industriálním stylu který připomíná sklad nebo průmyslovou halu. Je to styl přizpůsobený našim bytům, který si získal velkou oblibu. Nižší vitrínu si okamžitě zamilujete pro nezaměnitelnou krásu kartáčovaného dubu, špičkové řemeslné zpracování i charakteristickou vůni, dřevěného dubového nábytku. Je i součástí cele kolekce nábytku Lagos kterým si můžete zařídit obývací pokoj nebo jídelnu.

Přední části nižší vitríny byly vyrobeny z kvalitního masivního ceněného dubu a jsou kartáčované. Vnější části horních a bočních ploch jsou odýhované na vnitřní málo viditelné časti byla použita folie která je sladěna s použitým dubovým dřevem. Při výrobě vitríny byly využity ty nejkvalitnější materiály, s jakými se v současné době při výrobě nábytku setkáte. Díky povrchové úpravě olejem a voskem je nábytek vice ekologický než při lakovaném provedení. Využíváme výhradně renomovaný olej a vosk německého výrobce Livos který zdůrazňuje krásu dřeva.

Vnitřní uspořádání viz foto. Koupí vitríny tedy získáte jak výstavní prostor, tak úložné místo pro věci, které nemají být na první pohled vidět.

LAG 45
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.