Knihovna z masivu Velvet 17
search
  • Knihovna z masivu Velvet 17

Knihovna z masivu Velvet 17

6 610,00 Kč
S DPH
2 - 4 týdny
Počet

Knihovna z masivu dub v kombinaci s dýhou, rozměry š75 x v200 x h42. Více info 608 711 722 , rohag@seznam.cz , masivnabytek@gmail.com

Hlídáme si konkurenci a garantujeme nejlepší cenu na trhu. Pokud někde nejdete lepší cenu i tuto cenu jsme schopni snížit.

Více foto detailu a možných sestav viz hlavní popis kolekce Velvet.

Pokud jste se rozhodli pro nábytek z masivu udělali jste určitě dobře a nebudete litovat. Tato knihovna z kolekce Velvet skvěle vynikne jako samostatný prvek, ale díky tomu, že pochází z celé série nábytku Velvet, ji snadno budete moci doplnit dalšími komponenty ve stejném designu a vybavit tak obývák, jídelnu i ložnici v jednotném stylu. Je velice vhodná také do pracovny.

Knihovna má 4 police které jsou výškově nadstavitelné. 

Knihovnu si okamžitě zamilujete pro nezaměnitelnou krásu divokého dubu, špičkové řemeslné zpracování i charakteristickou vůni, dřevěného dubového nábytku.

Přední části knihovny byly vyrobeny z kvalitního masivního dubu. Vnější části horních a bočních ploch jsou odýhované na vnitřní málo viditelné časti byla použita folie která je sladěna s použitým rustikálním dekorem. Při výrobě knihovny byly využity ty nejkvalitnější materiály, s jakými se v současné době při výrobě nábytku setkáte.

Díky povrchové úpravě olejem je nábytek vice ekologický než při lakovaném provedení. 

VEL 17
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.